12مهرماه ویزیت مجانی چشم در بیمارستان طرفه

12مهرماه ویزیت مجانی چشم در بیمارستان طرفه مطب نما: به مناسبت روز جهانی بینایی، بیمارستان طرفه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی روز پنجشنبه ۱۲ مهر طرح ˮویزیت مجانی چشمˮ را برگزار می نماید.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دكتر سعید كریمی - فوق تخصص شبكیه و استادیار دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی هدف از اجرای طرح ویزیت مجانی چشم را تشخیص زود هنگام بیماری های قابل پیشگیری و خطرناك چشمی دانست و اظهار داشت: برخی بیماری های چشمی در صورت عدم درمان به موقع می توانند سبب سیاهی و تاری دید و در نهایت نابینایی فرد شوند.
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، وی با عنایت به اهمیت و یادآوری خطرات جدی بیماری های چشمی افزود: در روز پنجشنبه ۱۲ مهر ماه بالغ بر ۲۰ پزشك متخصص چشم از ساعت ۸ بامداد تا ۱۶ خدمات ویزیت مجانی را خواهند داشت.
عضو هیات علمی دانشگاه با بیان این مورد كه این طرح با همكاری مركز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی صورت می گیرد، تصریح كرد: رجوع بیماران در جهت اجرای طرح مذكور هیچ محدودیتی ندارد (حتی كسانی كه فاقد بیمه هستند)، ولی اگر بیماران دفترچه بیمه خویش را همراه داشته باشند می توانند از مزایای تهیه دارو در دفترچه های بیمه هم برخوردار شوند.
گفتنی است؛ علاقه مندان می توانند جهت ویزیت چشم در روز اعلام شده به مركز پزشكی، آموزشی و درمانی طرفه واقع در خیابان بهارستان نرسیده به میدان بهارستان رجوع كنند.1397/07/09
22:26:40
5.0 / 5
4589
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما