در یك نشست علمی انجام می شود

بررسی باور به منجی موعود در ادیان مختلف

بررسی باور به منجی موعود در ادیان مختلف دانشگاه علامه طباطبایی در نشستی با عنوان ˮمنجی گرایی و آینده پژوهی جهان از منظر ادیانˮ جایگاه باور به منجی موعود در ادیان مختلف و نقش آن در ابعاد مختلف را بررسی می كند.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، اولین جلسه بین المللی «منجی گرایی و آینده پژوهی جهان از منظر ادیان» از جانب گروه آموزشی فلسفه و کلام اسلامی دانشگاه علامه طباطبائی ۱۵ آبان ماه جاری به صورت وبینار برگزار می گردد.
با توجه به مطرح بودن مطالعات آینده پژوهی، این وبینار در نظر دارد تا در فضای علمی و دانشگاهی جایگاه باور به منجی موعود در ادیان مختلف و نقش آن در ابعاد مختلف را بررسی کند. این وبینار بین المللی با شرکت استادان و صاحب نظرانی از دانشگاه های مختلف جهان همراه خواهد بود. بررسی جایگاه باور به منجی موعود و نقش آن در صلح، امنیت، عدالت، معنویت، همگرایی، همگرایی دینی و فضلیت محوری و در جمع بندی نشست بررسی منجی گرایی تطبیقی از اهداف این وبینار یک روزه خواهد بود.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، علاقمندان می توانند ۱۵ آبان ماه از ساعت ۹/۳۰ الی ۱۷/۳۰به نشانی https: //meeting.atu.ac.ir/ch/theology رجوع کنند.
منبع:

1399/08/12
19:34:35
5.0 / 5
1479
تگهای خبر: آموزش , امنیت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما