معاون فنی معاونت درمان وزارت بهداشت:

درمان رایگان مصدومان زلزله

درمان رایگان مصدومان زلزله به گزارش مطب نما معاون فنی معاونت درمان وزارت بهداشت با اشاره به اینكه هزینه درمان مصدومان حادثه دیده در زلزله كاملا مجانی است، اظهار داشت: خدمات توانبخشی درمانی مصدومان در بیمارستان ها و مراكز تحت پوشش وزارت بهداشت مجانی است.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دكتر علی ماهر درمورد روند پیگیری درمان مصدومان حادثه زلزله غرب كشور، اظهار داشت: تمام مصدومانی كه در حادثه زلزله ۲۱ آبان ماه در غرب كشور صدمه دیده و به خدمات درمانی نیاز دارند، تحت پوشش بیمه هستند.

وی با اشاره به اینكه درحال حاضر مصدومانی كه در این حادثه بستری شده اند، خدمات مجانی دریافت كرده اند، اضافه كرد: سازمان بیمه سلامت با دریافت كد، تمامی مصدومان را بیمه كرده است و در مورد حادثه دیدگان زلزله بستری شده در بیمارستان ها، به تمام بیمارستان های دانشگاهی كشور، اعلام كردیم از این مصدومان فرانشیز هم دریافت نشود و خدمات كاملا مجانی است.
ماهر با تاكید براینكه مصدومان اعزام شده به بیمارستان های تهران و شهرهای دیگر تحت حمایت های اجتماعی هم قرار گرفتند، ادامه داد: خدمات توانبخشی درمانی مصدومان در بیمارستان ها و مراكز تحت پوشش وزارت بهداشت مجانی است، اما خدمات توانبخشی اجتماعی در حیطه مسئولیت سازمان بهزیستی و هلال احمر است كه به طور یقین حمایت خواهند كرد.

معاون فنی معاونت درمان وزارت بهداشت تصریح كرد: هشتمین بیمارستان صحرایی از اصفهان به مقصد سرپل ذهاب حركت كرده و فردا مستقر می گردد و دانشگاه علوم پزشكی شیراز هم به عنوان نخستین دانشگاه معین كار خویش را شروع كرده است.

بنابراعلام وب دا، وی با اشاره به اینكه نتایج تحلیل وضعیت موجود تا دوشنبه اعلام می شود، خاطرنشان كرد: هیچ گونه همه گیری در مورد بیماری های واگیر در مناطق زلزله زده وجود نداشته است و خطری از این بابت هموطنان زلزله زده را تهدید نمی نماید.


 

1396/08/27
23:04:02
5.0 / 5
5363
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما