رئیس دانشگاه لرستان:

برای پیشرفت پژوهش باید به مفهوم مدیریت توجه کرد

برای پیشرفت پژوهش باید به مفهوم مدیریت توجه کرد مطب نما: به گزارش مطب نما، لرستان رئیس دانشگاه لرستان اظهار داشت: برای پیشرفت پژوهش باید به مفهوم مدیریت توجه کرد.


دکتر علی نظری در آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه لرستان که پانزدهم آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده علوم پایه این دانشگاه برگزار شد، اظهار نمود: برای پیشرفت پژوهش و فناوری و سایر امور، فقط بودجه کافی، کفایت نمی کند بلکه بایستی به مفهوم مدیریت هم توجه کرد.
وی خاطرنشان کرد: برای ارتقای کیفیت امورات دانشگاه بایستی از ظرفیت گروههای آموزشی استفاده گردد و این توانمندی ها در همکاریهای مشترک با سایر سازمان ها و ادارات هم گسترش یابند.
رئیس دانشگاه لرستان تصریح کرد: برای پیشرفت در امور و کارها، بایستی ابتدا گره های ذهنی را باز نماییم و به مدیریت کارآمد دقت کنیم.
نظری با اشاره به اینکه بین استاد و دانشجو باید یک ارتباط پایدار و مستمر آموزشی و علمی وجود داشته باشد، اضافه کرد: بودجه و منابع، محدود هستند؛ ازاین رو بایستی منابع را به درستی مدیریت کرد.
قابل ذکر است در این آیین، دکتر امیرحمزه حقی آبی، دکتر عبدالرضا رشنو، دکتر فرهاد نامداری، دکتر حمزه امیری (رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان)، مهندس پروانه همتی (دانشجو دکتری پژوهشگر برتر)، قیصرپور (انجمن علمی برتر دانشکده علوم پایه) و دکتر زیبا زمانی فرد، مدیر دبیرستان دخترانه دانشگاه لرستان هم سخنرانی کردند و موضوعات، مشکلات و راهکارهای پیشنهادی در رابطه با حوزه های پژوهش و فناوری عنوان شد.1401/09/18
12:51:16
5.0 / 5
303
تگهای خبر: آموزش , فناوری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما