قائم مقام وزیر بهداشت تاكید كرد

پرداخت خارج از صورت حساب در بیمارستان ها ممنوع

پرداخت خارج از صورت حساب در بیمارستان ها ممنوع مطب نما: قائم مقام وزیر بهداشت اظهار داشت: هر گونه دریافت و پرداخت خارج از صندوق بیمارستان ها ممنوع است.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دكتر ایرج حریرچی در بازدید سرزده از بیمارستان های شهرستان بروجرد، اظهار نمود: بیمارستان شهید چمران بروجرد بیش از ۵۰ سال قدمت دارد كه وضعیت ساختمانی و فضای فیزیكی آن، چندان مناسب نمی باشد.


وی ضمن تقدیر از خیرین سلامت به علت مشاركت در توسعه حوزه سلامت شهرستان بروجرد، اضافه كرد: خیرین، بخش های قلب، اورژانس و درمانگاه جدید بیمارستان امام خمینی(ره) را ساخته اند كه باید از آنها تشكر نماییم.

حریرچی خاطرنشان كرد: دولت هم در ساخت بیمارستان ۲۳۰ تختخوابی بروجرد، اقدامات مناسبی انجام داده و حدود ۵۰ تخت آن در دو بخش آماده شده و به مردم خدمات عرضه می دهد. همینطور سی تی اسكن این بیمارستان در حال نصب و راه اندازی است و آگهی استخدام منتشر و حدود ۳۰۰ پرسنل برای این بیمارستان جذب می شوند.

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اینكه تعداد پزشكان، متخصصان و نیروهای بهداشتی و درمانی بومی بروجرد در سایر نقاط كشور زیاد است، افزود: باید برنامه ریزی های لازم را به گونه ای انجام دهیم كه بیماری مردم بروجرد در شهرستان خودشان درمان گردد و ارجاع بیماران به مركز استان و سایر استان های كشور به حداقل ممكن رسد.

وی یكی از مشكلات بخش های اورژانس بیمارستان های بروجرد را كمبود پزشك عمومی دانست و تصریح كرد: در این زمینه باید تمهیدات لازم در ستاد وزارت بهداشت اندیشیده شود تا علی رغم كمبود پزشك عمومی در سراسر كشور، این مشكل شهرستان بروجرد برطرف شود.

سخنگوی وزارت بهداشت در انتها با تاكید بر ضرورت اجرای قانون در واحدهای بهداشتی و درمانی، خاطرنشان كرد: از نظر وزارت بهداشت، هرگونه دریافت و پرداخت خارج از صندوق بیمارستان ها، ممنوع و تخلف است و این تخلف برای بیمارستان های خصوصی، دولتی، تامین اجتماعی و نیروهای مسلح تفاوتی ندارد.
1396/10/16
22:23:02
5.0 / 5
4842
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما