ضرورت ساخت بیمارستان توسط پیمانكاران حرفه ای

ضرورت ساخت بیمارستان توسط پیمانكاران حرفه ای به گزارش مطب نما مدیر بیمارستان لبافی نژاد تصریح كرد: ساخت بیمارستان های كشور باید توسط پیمانكاران حرفه ای و دارای رتبه بالا صورت بگیرد.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دكتر حسن شاه حسینی در یك برنامه رادیوییبا مبحث بررسی چالش ها و صدمه های بیمارستان های فرسوده، با اشاره به استانداردهای سازه ای بیمارستان های كشور، اظهار داشت: بعضی از بیمارستان های كشور به واسطه وقف ساختمان و مكان های مختلف به بیمارستان مبدل شده اند، به صورتی كه در این شرایط سازه ی موجود با اعمال تغییراتی جزئی به محیط درمانی مبدل شده اند.
وی همینطور در ادامه اضافه كرد: بیمارستان هایی كه در هنگام ساخت برای كاربری بیمارستان و با رعایت استانداردهای درمانی تولید شده اند، امروزه باید مورد مقاوم سازی و به سازی قرار گیرد، در حالی كه بیمارستان های غیراستاندارد حتما باید جایگزین یا بازسازی شود.

مدیر بیمارستان لبافی نژاد با اشاره به ضرورت تولید تقسیم بندی های دقیق تفكیك بیمارستان های كشور، عنوان كرد: در بعضی از موارد بیمارستان هایی مورد بازسازی قرار گرفته اند كه اسكلت مناسبی را برای بازسازی نداشته اند و باید مورد جایگزینی قرار می گرفتند.

وی همینطور در ادامه اضافه كرد: بدون شك ساخت بیمارستان های كشور باید توسط پیمانكاران حرفه ای و دارای رتبه بندی بالا صورت بگیرد در این میان نظارت های دقیق و كامل به پروسه ساخت هرچه بهتر بیمارستان كمك نماید.

شاه حسینی با بیان این كه تجهیزات و تاسیسات یك بیمارستان همواره باید مورد نظارت و به سازی قرار گیرند، خاطرنشان كرد: نگهداری و سرویس اجزای داخلی یك بیمارستان امری بسیار ضروری به شمار می آید، به صورتی كه این نظارت و بهسازی باید توسط شركت های تاسیساتی مجرب به صورت منظم صورت گیرد.
وی با بیان این كه بیمارستان ها در هنگام بحران باید مقصد مجروحین و حادثه دیدگان باشند، عنوان كرد: كاركنان بیمارستان همواره در هنگام بروز حوادث علاوه بر وظایف خود نوعی ناجی و یاری دهنده ی بحران به شمار می آیند، بر همین مبنا ساختمان بیمارستان باید به گونه ای باشد كه در حوادث مختلف سبب تولید بحرانی دیگر در بیمارستان نباشد


 

1396/10/15
21:51:04
5.0 / 5
4909
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما