حسن پور اعلام كرد

آمادگی بسیج اصناف برای واردات واکسن

آمادگی بسیج اصناف برای واردات واکسن به گزارش مطب نما مسئول سازمان بسیج اصناف از آمادگی بسیج اصناف برای واردات واکسن آگاهی داد و اظهار داشت: با حضور جدی وارد کنندگان به هر میزانی که تخصیص ارز داده شود، آمادگی انجام این کار را داریم.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، نشست هم اندیشی و اجرائی اصناف و بسیج اصناف درباب بیانات مقام معظم رهبری برای مقابله با کرونا بامداد امروز با حضور غلامرضا حسن پور مسئول سازمان بسیج اصناف، نوده فراهانی رییس اتاق اصناف تهران و محمد باقر مجتبی دبیر کل اتاق اصناف ایران همراه در مجتمع فرهنگی ولیعصر (عج) انجام شد.
غلامرضا حسن پور مسئول سازمان بسیج اصناف در این جلسه طی سخنانی گفت: باتوجه به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مسئله اول کشور کرونا است.
وی اضافه کرد: ما در جنگ واقعی با کرونا قرار گرفته ایم و این مهمست که چگونه باید با مسئله ی اول کشور برخورد نماییم.
مسئول سازمان بسیج اصناف با اعلان اینکه اگر همه ظرفیت های اصناف و اتاق های صنفی را پای کار نیاوریم موفق نمی شویم، افزود: اعلام آمادگی کردیم که بحث واکسیناسیون اصناف را در اولویت قرار دهیم. مساجد و امامزاده ها ظرفیت های بزرگی دارند که جهت اختصاص به واکسیناسیون اعلام همکاری کرده اند.
حسن پور از آمادگی بسیج اصناف برای واردات واکسن آگاهی داد و اظهار داشت: با حضور جدی وارد کنندگان به هر میزانی که تخصیص ارز داده شود، آمادگی انجام این کار را داریم.
وی اشاره کرد: اگر یک ساز و کاری را وزارت بهداشت آماده کند، زمانی که پزشکان یک نسخه را تجویز می کنند، نسخه ها در یک سامانه باشند و رده های بسیج این نسخه ها را از مردم بگیرند و داروها را تهیه و به مردم تحویل دهند.
مسئول سازمان بسیج اصناف به طولانی بودن صف های تامین دارو اشاره نمود و اظهار داشت: یکی از اشکالات در صف داروخانه ها حضور دلالان در صف داروخانه ها ست. با این طرح و با همکاری بسیج می توان دلالی در صف داروها را حذف نمود.
حسن پور با اعلان اینکه احتمال تمدید محدودیت ها وجود دارد، اشاره کرد: اگر مسئله اول کشور کرونا ست همه ما باید تبعیت نماییم و از کل مجموعه ی بسیج باید یک صدا بیرون آید.
وی تصریح کرد: هر تصمیمی ستاد ملی کرونا گرفت ما مجبوریم که به وسط میدان بیاییم و تبعیت نماییم.
مسئول سازمان بسیج اصناف با اشاره به این که درباب تامین ماسک هیچ مشکلی نداریم، مطرح کرد: در ابتدای ماه محرم میلیونها ماسک بصورت رایگان توسط بسیج اصناف توزیع شده است.
وی با تاکید بر این که در تامین اکسیژن طرح نذر نفس راه افتاده است و آمادگی داریم که این طرح را توسعه بدهیم، اضافه کرد: باید همگی وسط میدان بیاییم و کار مقابله با کرونا را دنبال نماییم.
منبع:

1400/05/23
22:03:10
5.0 / 5
515
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , دارو , داروخانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما