رییس جمعیت هلال احمر خبر داد

احتمال بارگیری محموله ۲میلیون دوزی واكسن كرونا فردا

احتمال بارگیری محموله ۲میلیون دوزی واكسن كرونا فردا رئیس جمعیت هلال احمر ضمن اشاره به ورود دو میلیون دوز واکسن کرونا به کشور طی روزهای آتی، اظهار داشت: محموله واکسن کرونا قرار بود روز دوشنبه بیاید که این اتفاق نیفتاد، اما امیدواریم فردا بارگیری آن صورت گیرد و بزودی وارد کشور شود.به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دکتر کریم همتی درباره وضعیت واردات واکسن کرونا از جانب جمعیت هلال احمر، اظهار داشت: متاسفانه چند هفته ای وقفه در واردات واکسن کرونا به وجود آمد، اما ان شاءالله در چند روز آینده، مطابق قولی که داده شده، با اقداماتی که انجام شده است و مبالغی که به حساب شرکتهای فروشنده واکسن واریز شده است، امیدواریم بیشتر از دو میلیون دوز واکسن معتبر وارد کشور شود که در کنار سایر زحماتی که وزارت بهداشت می کشد، بتوانیم هموطنان مان را با استفاده از واکسن های وارداتی و همینطور واکسن های معتبر تولید داخلی واکسینه نماییم و بخشی از دغدغه های هموطنان مان در این حوزه مرتفع شود.

وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر این آمادگی را دارد که مطابق قولی که داده شده، اگر طرف خارجی به تعهداتش عمل کند، ان شاءالله مابقی واکسن های مورد نیاز را وارد کشور کند.

همتی افزود: طبیعتا با عنایت به گروه هدف واکسیناسیون، هم از محصولات تولید داخلی استفاده می شود و هم از واکسن های وارداتی تا بتوانیم پوشش واکسیناسیون را به سطح قابل قبولی برسانیم. در این حوزه همکاری بسیار نزدیکی هم بین وزارت بهداشت، جمعیت هلال احمر و سایر ارکان دولت وجود دارد.

همتی اظهار داشت: محموله واکسن کرونا قرار بود روز دوشنبه بیاید که این اتفاق نیفتاد، اما امیدواریم فردا بارگیری آن صورت گیرد و بزودی وارد کشور شود.
1400/03/26
09:27:26
5.0 / 5
566
تگهای خبر: بهداشت , تولید , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما