WHO اثربخشی واكسن كروناویروس چین را جهت استفاده اضطراری بررسی می كند

WHO اثربخشی واكسن كروناویروس چین را جهت استفاده اضطراری بررسی می كند به گزارش مطب نما سازمان جهانی بهداشت (WHO) از همکاری تیم تحقیقاتی این سازمان با تولیدکنندگان واکسن کروناویروس چین به منظور قرار گرفتن در فهرست واکسن های تایید شده جهت استفاده اضطراری اطلاع داد.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، "تدروس آدهانوم" دبیر کل سازمان جهانی بهداشت اظهار داشت: یک تیم از کارشناسان این سازمان در چین در حال همکاری با تولید کنندگان واکسنهای سینوواک و سینوفارم هستند تا در صورت تایید در فهرست واکسنهای تایید شده جهت استفاده اضطراری قرار گیرد.
وی اظهار نمود: خرسندم که تیمی از سازمان جهانی بهداشت در چین با تولیدکنندگان دو واکسن سینوواک و سینوفارم کار می کنند تا انطباق آنها را با معیارهای بین المللی تولید با کیفیت قبل از قرار گرفتن در فهرست احتمالی استفاده اضطراری ارزیابی کند.
به گزارش مطب نما به نقل از خبرگزاری شینهوا، دبیر کل سازمان جهانی بهداشت تصریح کرد: این سازمان همچنان از تولیدکنندگان واکسن در سرتاسر جهان می خواهد که به سرعت در عرضه اطلاعات لازم به سازمان که اجازه می دهد برای اضافه شدن به فهرست استفاده اضطراری در نظر گرفته شوند، اقدام نمایند.1399/10/24
13:04:43
0.0 / 5
1043
تگهای خبر: بهداشت , تولید , كیفیت , واكسن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما