چاپ مقاله پژوهشگر ایرانی در مجله ساینتومتریكس

چاپ مقاله پژوهشگر ایرانی در مجله ساینتومتریكس مطب نما: مقاله ی عضو هیئت علمی مركز تحقیقات سیاست علمی درباره ی نسخه های اصلاحی مقالات كووید-19 و نتایج آن در حوزه درمان و سلامت در مجله ی ساینتومتریكس منتشر گردید.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، در پاسخ به پاندمی کنونی، دانشمندان سراسر دنیا در حوزه های موضوعی مختلف، مطالعات گسترده ای را برای یافتن راهکارهای موثر انجام داده اند. این اقدامات به تولیدات بسیار در حوزه علم و فناوری منتج شد و فضای ارتباطات علمی را دگرگون ساخت. در کنار انتشار پژوهش ها و مقالات بسیار، گروهی از مقالات اصلاح و گروهی سلب اعتبار شدند که روال مرسومی در فضای علمی است.
پژوهش دکتر شیما مرادی، عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و ساجده عبدی در امتداد موضوع مطرح شده در بالا، با عنوان "آسیب شناسی اصلاحات در انتشارات حوزه کووید ۱۹ " به موضوع "اصلاح در علم" و نسخه های اصلاحی مقالات کووید ۱۹ پرداخته و نتایج آنرا در حوزه درمان و سلامت بررسی نموده است. در انتهای این مقاله نیز سفارش هایی کاربردی برای برون رفت از حیث نمایه سازی، بازیابی، مدیریت انتشار، و ارزیابی ارائه شده است.
بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، این مقاله به جهت رویکرد نوآورانه اش مورد توجه قرار گرفته و در نشریه معتبر ساینتومتریکس (JCR Q1) به چاپ رسیده است.
منبع:

1399/09/05
13:26:23
5.0 / 5
1361
تگهای خبر: تولید , درمان , سلامت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما