قدردانی معاون وزیر بهداشت از كاركنان سلامت در واحدهای محیطی نظام شبكه

قدردانی معاون وزیر بهداشت از كاركنان سلامت در واحدهای محیطی نظام شبكه معاون بهداشت وزارت بهداشت در نامه ای به معاونین بهداشت دانشگاه های علوم پزشكی كشور، از كاركنان نظام شبكه به سبب تلاش بی وقفه در امتداد خدمتگزاری به مردم از آغاز همه گیری كووید 19 تا كنون، قدردانی كرد.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در نامه دکتر علیرضا رییسی خطاب به معاونین بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی آمده است: « در طول ماه هایی که از آغاز همه گیری کووید 19 گذشت همیشه شاهد تلاش بی وقفه و از خود گذشتگی بی نظیر کارکنان باارزش نظام شبکه بودیم. تلاش و دلسوزی بی نظیر که به سبب جوهره انگیزشی، نیت معنوی و گستردگی عمل اکثریت آن در معرض دید قرار نمی گیرد، اما در درگاه احدیت و به استناد کلام الهی مصداق " و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا" است.

امروز سروده یکی از همکاران بهورزم را خواندم که در توصیف شهدای خدمت در راه سلامت نگاشته شده بود. آنچه در عبارات این سروده و خیلی از دلنوشته های همکاران عزیزم منعکس است، سرشار است از عطر عبرت آموز گفت وگوی صادقانه از همکاران با ذوق در توصیف ارزش خدمتگزاری در راه سلامت، که جملگی آنها نمادی هستند از روح خدمتگزاری و ایثار یکایک آنان که در بستر خانواده بزرگ نظام شبکه جاری است و مداوما به تمامی برادران و خواهرانشان تقدیم می شود.

بی شک کلامی نمی تواند پاسخگوی ایثار و مجاهدت سربازان گم نام نظام سلامت باشد و تنگنای حادثه این همه گیری فرصتی است برای خدمتی بزرگ به جامعه ای که از آن برخاسته ایم، سعادتی که قبل از این تا به این حد نداشتیم و بهورزان که کارگزاران امانتدار نظام سلامت در روستاها هستند با درک این مفهوم و تعلق عمیق به جامعه ای که از آن برخاسته اند، یکی از این الگوها برای خدمت صادقانه در نظام سلامت شدند.

یقیناً مسئولین نظام شبکه دلگرم به قدرت و اعتمادی هستند که تلاش خالصانه تمامی همکارانشان در شهرها و روستاهای کشور پدید آورده است. گفت و گوی همکار ارجمند بهورزمان به ما یادآوری کرد که یک دفعه دیگر بر خدمات بی نظیر یکایک همکاران عزیز در شهر و روستا های میهنمان ارج نهیم و قدردان زحمات بی دریغ آنها باشیم.

خواهشمندم مراتب تقدیر و تشکر عمیق اینجانب را به تمامی همکاران ارجمند که در جای جای میهن عزیز خالصانه تلاش می کنند، بی آنکه دیده شوند، ابلاغ فرمایید.

یقیناً یگانه پاسخ منطقی به این مجاهدت و توانمندی درک بیش از پیش و پاسداشت ارزش فرهنگی، اخلاقی و تاثیرگذاری عمیقی است که همکاران هوشمند واحدهای محیطی در نظام شبکه دارند که باید بدان توجه کرد، از تجربیات و دانش آنها استفاده نمود، مشکلات ارائه خدمات آنها را با تشریک مساعی با مسئولین مناطق و خودشان مرتفع نمود و بر خدمت پر ارزش آنها عمیقاً ارج نهاد و بر آن تکیه کرد.»1399/09/02
10:00:06
5.0 / 5
1406
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما