افزایش قابل توجه موارد جدید كرونا در فرانسه

افزایش قابل توجه موارد جدید كرونا در فرانسه مطب نما: مقامات فرانسه از افزایش قابل توجه موارد جدید مبتلاشدن به بیماری كووید-19 در این كشور خبر دادند.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، گزارشها حاکی از آنست در روز جمعه 7379 مورد جدید مبتلاشدن به بیماری کووید-19 در فرانسه شناسایی شده است. این افزایش موارد مبتلاشدن در روزهایی اتفاق افتاده که مقرر است مدارس بازگشایی شوند و میلیونها کودک برای نخستین بار از ماه مارس در کلاسهای درس حاضر شوند.
آمارها نشان میدهد موارد جدید مبتلاشدن به بیماری کووید-19 در فرانسه نسبت به سی و یکم ماه مارس که در اوج شیوع کروناویروس روزانه 7578 مورد بوده رقم بالایی است. افزایش آمار روزانه مبتلایان این گمانه زنی ها را به دنبال داشته که دولت به تعطیلی مجدد کشور اقدام نماید.
در ماه مارس و در اوج شیوع کروناویروس مقامات فرانسه همچون دیگر کشورهای اروپایی مبادرت به اعمال ناگهانی و سختگیرانه محدودیت های تردد کردند که در طول این مدت شهروندان اجازه خروج از خانه را نداشتند. این محدودیت ها از یازدهم ماه مه و با کاهش موارد جدید مبتلاشدن به تدریج برداشته شد.
به گزارش مطب نما به نقل از ژاپن تودی، حالا مقامات فرانسه به دنبال راه هایی هستند تا بدون اعمال محدودیتهای جدید شیوع بیماری را به حداقل برسانند. از روز جمعه به شهروندان پاریس دستور داده شد تا در زمان حضور در محیط های باز ماسک به صورت داشته باشند.
منبع:

1399/06/08
21:53:55
5.0 / 5
1997
تگهای خبر: بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما