پایگاه جی سی آر اعلام كرد

تعداد مجلات ایرانی در جدید ترین شاخص تأثیر 2019

تعداد مجلات ایرانی در جدید ترین شاخص تأثیر 2019 مطب نما: پایگاه جی سی آر، شاخص تأثیر ۲۰۱۹ را منتشر نمود. بر مبنای اعلام این پایگاه، از ایران ۴۰ مجله در این پایگاه حضور دارند.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، 'BioImpacts' 'DARU-Journal of Pharmaceutical Sciences'، 'International Journal of Civil’ Engineering'، و 'Journal of Nanostructure in Chemistry'، مجلاتی هستند که پارسال در این رتبه بندی حضور نداشتند ولی سال جاری توانسته اند در این پایگاه حضور داشته باشند.
بالاترین شاخص تأثیر به ترتیب مربوط به Journal of Nanostructure in Chemistry، International Journal of Health Policy and Management و BioImpacts به ترتیب با مقادیر ۴.۰۷۷، ۳.۸۲۱ و ۳.۴۷۵ است. در حالیکه سال قبل بالاترین شاخص تأثیر مجله ایرانی برابر با ۴.۴۸۵ بود.
بنا بر اعلام پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی، میانگین شاخص تأثیر مجلات ایرانی در سال ۲۰۱۹ برابر با ۱.۴۱ و سال ۲۰۱۸ برابر با ۱.۲۱ است، ازاین رو این شاخص در سال ۲۰۱۹، ۰.۲۰ واحد رشد داشته است.
بر اساس آن چه در ویکی پدیا بیان شده است، JCR یا گزارش استنادی مجلات یک نشریه سالانه بهداشت و درمان و تقسیم علوم از تامسون رویترز است.
منبع:

1399/04/12
15:21:15
5.0 / 5
2674
تگهای خبر: بهداشت , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما