انتشار چهارمین مقاله ایران در مجله Nano Today توسط پژوهشگر اردبیلی

انتشار چهارمین مقاله ایران در مجله Nano Today توسط پژوهشگر اردبیلی اردبیل چهارمین مقاله ایران در مجله Nano Today توسط پژوهشگر اردبیلی  منتشر شد.


انتشار چهارمین مقاله ایران در مجله Nano Today توسط پژوهشگر اردبیلیحسین رحیمی پژوهشگر اردبیلی موفق به انتشار مقاله در مجله معتبر " Nano Today" شد. با احتساب این مقاله، ایران تابحال موفق به انتشار 4 مقاله در این مجله شده است.
نویسنده این مقاله در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: این مجله Nano Today از مجلات معروف و سطح بالا در زمینه نانوتکنولوژی است بطوریکه در انتشار این مقاله از اساتید برجسته نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی ایران، آمریکا، ژاپن، ترکیه و جمهوری آذربایجان نیز همکاری داشته اند. همین طور این مقاله پنجمین مقاله ترکیه و نخستین مقاله جمهوری آذربایجان در این مجله معتبر می باشد.
وی افزود: ظهور تکنولوژی قدرتمند ویرایش ژنوم CRISPR انقلابی را در بیولوژی مولکولی و ژن درمانی ایجاد کرده است. با این وجود، یکی از اصلی ترین مباحثی که کارایی و میزان موفقیت این تکنولوژی را تعیین می کند.
بگفته حسین رحیمی بحث تحویل اجزاء این سیستم به ناحیه هدف برای انجام عملیات ژنومی مورد نظر می باشد. بهره گیری از نانوتکنولوژی برای تحویل اجزاء سیستم ویرایش ژنومی در انجام ویرایش ژنوم بواسطه تکنیک CRISPR از تازه ترین و داغ ترین بحث های مهندسی ژنوم در جهان بوده و در ایران نیز توسط بنده و همکاران پروژه ها در حال انجام می باشد.1399/04/09
19:04:27
5.0 / 5
2981
تگهای خبر: تكنولوژی , درمان , نانو
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما