هشدار به خانواده ها

پرسه زنی در خیابان ها سلامت جامعه را به خطر می اندازد

پرسه زنی در خیابان ها سلامت جامعه را به خطر می اندازد به گزارش مطب نما یك مشاور خانواده اظهار داشت: پرسه زدن در خیابان ها در واقع بی رحمی و قساوت در حق سلامتی خودمان و دردسرسازی برای مسؤلان است.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دكتر اصغر كیهان نیا درباره سبك زندگی كرونایی بیان نمود: سفارش ما به مردم این است كه كمی هم كه شده دلشان برای پرستاران، پزشكان و كادر درمانی و بعد هم برای خودشان بسوزد.

این مشاور خانواده اظهار داشت: بی توجهی به انسان هایی كه در این شرایط طاقت فرسا به ما خدمت می كنند و زحمت می كشند و پرسه زدن در خیابان ها در واقع بی رحمی و قساوت در حق سلامتی خودمان و دردسرسازی برای مسؤلان است.

وی با تاكید بر اینكه خانواده ها در شرایط كرونایی حتما برنامه ریزی كنند اظهار داشت: خانواده ها با اجرای برنامه های آموزشی زبان، هنر و نقاشی و یا نوشتن نمایش نامه می توانند فرزندان خویش را سرگرم كنند. بعنوان مثال تجسم نقش مدیر و ناظم و معلم مدرسه یا نقش قاضی و وكیل برای بچه ها ضمن ایجاد نشاط و خنده در خانواده، بچه ها را هم سرگرم می كند.

كیهان نیا كه در برنامه ای رادیویی صحبت می كرد، در انتها به خانواده ها سفارش كرد كه به اخبار ناموثق و بخصوص ماهواره ها و سایت های غیرمعتبر اعتماد نكنند چونكه این رسانه ها اعصاب خانواده ها را تحت تأثیر قرار می دهند و نهایتاً سبب اختلاف در خانواده ها می شوند.1399/01/29
22:42:55
5.0 / 5
3240
تگهای خبر: آموزش , پرستار , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما