ابوترابی:

تحریم ها مقابله با كرونا را سخت تر می كند

تحریم ها مقابله با كرونا را سخت تر می كند مطب نما: یك عضو كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اصرار كرد كه آمریكا تحریم های ناجوانمردانه ای همچون در حوزه درمان و دارویی مقابل ایران وضع كرده و این تحریم ها مقابله با ویروس كرونا را سخت تر كرده و شدت آنرا تشدید می كند.


ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به لزوم مداخله جهانی برای كنار رفتن تحریم های حوزه درمانی و آزمایشگاهی، بیان كرد: امروز ما در جنگ پیچیده تركیبی قرار داریم. آمریكا بواسطه تحریم های ظالمانه یك جنگ اقتصادی تمام عیار مقابل ایران به راه انداخته است.
وی در ادامه اظهار نمود: این روزها نیز جنگی بیوتروریسمی برای ایران و چین طراحی نموده كه دامن خود آنها را نیز گرفته است. آمریكا پس از آن كه بطور یكجانبه از برجام خارج شد تحریم های ناجوانمردانه ای همچون در حوزه درمان و دارویی مقابل ایران وضع كرد و این تحریم ها مقابله با ویروس كرونا را سخت تر كرده و شدت آنرا تشدید می كند.
نماینده مردم نجف آباد در مجلس اشاره كرد: ما امروز در مقطع حساس تاریخی هستیم و دشمن یك جنگ همه جانبه در حوزه اقتصادی، امنیتی، فرهنگی و رسانه ای مقابل كشور به راه انداخته است. ما از سایر كشورها انتظار داریم در زمینه كنار زدن تحریم ها خصوصاً در حوزه درمانی و بهداشتی یاری رسان باشند.
ابوترابی در ادامه اشاره كرد: جمهوری اسلامی كشورهای مختلفی را در مقاطع مختلف تاریخی یاری كرده است بعنوان مثال پس از اختتام جنگ ایران و عراق به سبب حمایت عربستان از عراق ایران از گرفتن هزینه های جنگ چشم پوشی كرد.
وی اضافه كرد: این دوران نیز سپری خواهد شد اما اساسا جمهوری اسلامی دوستان خودرا فراموش نخواهد كرد.
منبع:

1399/01/14
14:11:34
5.0 / 5
3187
تگهای خبر: امنیت , بهداشت , دارو , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما