در دیدار وزیر بهداشت كوبا با رئیس سازمان غذا و دارو و مطرح شد

ارائه تسهیلات برای ثبت داروهای ایرانی در كوبا

ارائه تسهیلات برای ثبت داروهای ایرانی در كوبا مطب نما: در دیدار وزیر بهداشت كوبا با رئیس سازمان غذا و دارو بر اجرایی كردن توافقات انجام شده در زمینه هایی مانند ارائه تسهیلات برای ثبت داروهای ایرانی در كوبا تا یك ماه آینده تاكید گردید.به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، در دیدار دكتر اصغری با روبرتو توماس مورالس، بررسی برنامه عمل و اجرای تفاهم نامه بین دو كشور، ارائه تسهیلات برای ثبت داروها، همكاری در تولید دارو و واكسن، حضور تیم كارشناسان دارویی كوبا در ایران برای اجرایی كردن توافقات تا یك ماه آینده از مباحث مطرح شده بود.

در این دیدار همینطور سفیر كوبا، دكتر اسدی لاری و دكتر داروری سرپرست اموربین الملل سازمان غذا و دارو هم حضور داشتند.

بازدید وزیر بهداشت كوبا از شبكه بهداشت شهرستان شهریار

به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا در ادامه حضور وزیر بهداشت كوبا در ایران، روبرتو توماس مورالس به همراه دكتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت روز گذشته از شبكه بهداشت شهرستان شهریار بازدید نمودند. در این بازدید رئیسی ضمن تشریح طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت درباره ۱۵ برنامه و ۱۰ پروژه پشتیبان این طرح نكاتی را ارائه نمود.
در ادامه این بازدید وزیر بهداشت كوبا و معاون بهداشت وزارت بهداشت با حضور در خانه بهداشت یوسف آباد صیرفی و مركز خدمات جامع سلامت فردوسیه شهریار نحوه عرضه خدمات بهداشتی همچون مراقبت های اولیه مادر، كودك، واكسیناسیون، بهداشت مدارس، خدمات دهان و دندان، بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای، غربالگری بیماری های واگیر و غیر واگیر را مورد بازدید قرار دادند.

1396/09/14
13:40:54
5.0 / 5
4728
تگهای خبر: بهداشت , دارو , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما