طبق اعلام دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی؛

مجله JCMA مركز تحقیقات بیهوشی در Scopus نمایه شد

مجله JCMA مركز تحقیقات بیهوشی در Scopus نمایه شد به گزارش مطب نما رئیس مركز تحقیقات بیهوشی، درد و طب مراقبت های ویژه دانشگاه از نمایه شدن مجله JCMA این مركز در پایگاه Scopus اطلاع داد.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دكتر علی دباغ با بیان این مطلب اظهار داشت: مجله Journal of Cellular and Molecular Anesthesiaمركز تحقیقات بیهوشی دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی، نخستین نشریه علمی تحقیقاتی است كه در دنیا با عنوان بیهوشی سلولی و مولكولی منتشر می شود و خیلی از اساتید و اعضای هیات علمی رشته بیهوشی و سایر رشته ها از دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی و دیگر دانشگاه های معتبر جهان با این نشریه همكاری دارند.
رییس مركز تحقیقات بیهوشی دانشگاه اضافه كرد: نشریه JCMA به بررسی موضوعات پزشكی بین رشته ای در حیطه بیهوشی، درد و مراقبت های ویژه می پردازد و نخستین شماره آن ژانویه سال ۲۰۱۶ منتشر گردید و بعد از گذشت ۴ سال اخیرا در پایگاه اسكوپوس نمایه شده است.
به گفته وی مقالات چاپ شده در این نشریه برای تمامی محققان و دانشجویان ارشد و دكتری كه در زمینه بیهوشی، اختلالات سلولی مولكولی مربوط به درد، خونریزی، انعقاد، داروهای بیهوشی و سیستم های مختلف بدن در رابطه با بیهوشی (نظیر فیزیولوژی، پاتولوژی، میكروبیولوژی، ژنتیك، بیوشیمی، پزشكی سلولی مولكولی، اختلالات انعقادی و اختلالات سیستم خونریزی دهنده، فیزیولوژی، فارماكولوژی) فعالیت دارند مثمر ثمر است.
دباغ در ادامه سخنان خود تصریح كرد: مقالات ارسال شده به دبیرخانه مجله حداكثر در خلال دو هفته مورد داوری قرار می گیرند و بدون هیچ گونه هزینه ای منتشر می شوند.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، رئیس مركز تحقیقات بیهوشی، درد و طب مراقبت های ویژه دانشگاه با بیان این مطلب كه تمام مقالات چاپ شده در مجله از نخستین شماره تابحال در نمایه اسكوپوس وارد شده است؛ از اساتید، اعضای هیئت علمی دانشگاه و محققان علاقمند دعوت كرد تا مقالات خود در زمینه های مذكور را برای انتشار در نشریه ارسال نمایند.1398/12/05
14:28:55
5.0 / 5
4221
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , دارو , علوم پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما