از سوی معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد؛

شیوه نامه ساختار و وظایف كنسرسیوم واحدهای پژوهشی ابلاغ گردید

شیوه نامه ساختار و وظایف كنسرسیوم واحدهای پژوهشی ابلاغ گردید مطب نما: معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی «شیوه نامه ساختار و وظایف كنسرسیوم واحدهای پژوهشی» دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ نمود.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دكتر بابك نگاهداری معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از ابلاغ این شیوه نامه بمنظور تقسیم كار، پرهیز از موازی كاری، انتقال و اشتراك تجربیات در واحدهای پژوهشی (مراكز تحقیقاتی) آگاهی داد.
وی ادامه داد: ضرورت هماهنگی میان واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی بمنظور تقسیم كار، پرهیز از موازی كاری، انتقال و اشتراك تجربیات و نهایتاً حركت بر اساس برنامه ای منسجم با چشم اندازی مطلوب و معقول بر كسی پوشیده نیست. بمنظور رفع این نیاز، لزوم تشكیل كنسرسیومی مشتمل بر واحدهای فعال دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه واحدهای پژوهشی مورد توجه و عنایت مسئولان ذیربط در مجموعه مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته است.
دكتر نگاهداری گفت: از اهداف اصلی این شیوه نامه، تعریف پروژه های راهبردی در سطح كلان ملی (Mega Project) و مدیریت اجرای این پروژه ها در جهت رفع نیازهای كشور و همفكری و تقسیم كار در حوزه طرح های تحقیقاتی بمنظور جلوگیری از انجام پژوهش های موازی و تكراری و ساماندهی، همسوسازی، آموزش و توانمندسازی پتانسیل های موجود در حوزه واحدهای پژوهشی در بدنه دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ارتقاء بهره وری در اجرای پروژه های كلان ملی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، این شیوه نامه مواردی همچون دامنه كاربرد، سطح مسئولیت ها و اقدامات، ساختار سازمانی و فاز مطالعاتی و... را در بر می گیرد.
منبع:

1398/10/29
15:55:11
5.0 / 5
4159
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما