ششمین كنفرانس بین المللی وب پژوهی برگزار می گردد

ششمین كنفرانس بین المللی وب پژوهی برگزار می گردد به گزارش مطب نما دانشگاه علم و فرهنگ با مشاركت پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)، ششمین كنفرانس بین المللی وب پژوهی را در تاریخ سوم و چهارم اردیبهشت ماه ۹۹ برگزار می نماید.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، تاكنون پنج دوره این كنفرانس به شكل متوالی برگزار شده و مقالات فارسی كنفرانس در پایگاه های SID و ISC نمایه شده و در حوزه بین المللی هم تابحال مقالات انگلیسی در پایگاه IEEE Xplore انتشار یافته است.
وب پژوهی بعنوان یك حوزه بین رشته ای می كوشد علاوه بر جنبه های فنی وب كه مربوط به رشته كامپیوتر و فناوری اطلاعات است، به سایر جنبه های وب نظیر ابعاد اقتصادی، علم سنجی، انسانی، جامعه شناسی، روانشناسی، حقوقی و حتی هنری وب هم بپردازد و در این راستا موفق شده است مقالات گوناگونی در سالهای گذشته در همه این حوزه ها دریافت كند.
ایده وب پژوهی با رویكرد پژوهش در تمام ابعاد حوزه وب، در سال ۹۴ توسط دكتر محمد جواد شایگان فرد، -دانشیار دانشگاه علم و فرهنگ- عنوان شد و مورد استقبال جامعه علمی كشور قرار گرفت.
كنفرانس وب پژوهی به هر دو زبان فارسی و انگلیسی مقاله می پذیرد. مهلت ارسال مقاله تا ۴ بهمن ماه ۹۸ تعیین شده است. ریاست این دوره كنفرانس وب پژوهی بر عهده دكتر سید سعید هاشمی است و دكتر شایگان فرد دبیر كنفرانس است.
بنا بر اعلام دبیرخانه این كنفرانس، از تمامی اساتید، دانشجویان، پژوهشگرانی كه به نحوی در یكی از ابعاد حوزه وب فعالیت می نمایند دعوت می شود مقالات خویش را به كنفرانس وب پژوهی ارسال نمایند. وبگاه كنفرانس وب پژوهی به نشانی http: //iranwebconf.ir فعال است.1398/07/26
19:01:06
5.0 / 5
4648
تگهای خبر: روانشناسی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما