اجرای بسیج ملی كنترل فشار خون با 50 ایستگاه در بیمارستان میلاد

اجرای بسیج ملی كنترل فشار خون با 50 ایستگاه در بیمارستان میلاد مطب نما: بسیج ملی كنترل فشار خون با پنجاه ایستگاه در بیمارستان میلاد اجرا شد.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دكتر فیاض مدیر عامل بیمارستان میلاد با حضور در یكی از ایستگاه های بسیج ملی كنترل فشار خون بالا در بیمارستان و شركت در این كمپین اظهار داشت: طرح بسیج ملی كنترل فشار خون در بیمارستان میلاد پس از آموزش های آبشاری كه برای كاركنان اجرا كننده طرح انجام شد به مرحله اجرا رسید.
وی ابراز امیدواری كرد كه اجرای بسیج ملی كنترل ملی فشار خون موجب فرهنگ سازی برای بازگشت به پزشك شود تا بتوان از بیماری های قلبی پیشگیری كرد.
بگفته وی، بیمارستان میلاد 45 ایستگاه در بخش های بستری و 5 ایستگاه سرپائی كنترل فشار خون دایر كرده است و در مجموع 50 ایستگاه در بیمارستان فعال می باشند.
زهرا كی سوپروایزر آموزشی بیمارستان میلاد نیز با تشكر از پرستاران و كاركنان زیر مجموعه كه در طرح بسیج ملی كنترل فشار خون بالا در بیمارستان مشغول خدمت رسانی هستند، گفت: طبق مستندات وزارت بهداشت تا كنون بیمارستان میلاد بالاترین آمار طرح كمپین كنترل فشار خون را در سطح استان تهران دارا بوده است.
كمپین بسیج ملی كنترل فشار خون تا 15 تیر در بیمارستان میلاد انجام می شود.
منبع:

1398/03/23
19:09:19
5.0 / 5
4210
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما