همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله ها

پزشكیان: اگر همه بر سر یك سفره بنشینند دعوایی وجود نخواهد داشت

پزشكیان: اگر همه بر سر یك سفره بنشینند دعوایی وجود نخواهد داشت به گزارش مطب نما نایب رییس مجلس شورای اسلامی ضمن تاكید بر لزوم اجرای عدالت و حق خاطرنشان كرد: اگر همه بر سر یك سفره بنشینند دعوایی وجود نخواهد داشت.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، مسعود پزشكیان در اولین همایش ملی صدمه شناسی رساله ها و رساله ها در حوزه علوم انسانی – اسلامی كه امروز در سالن همایش های كتابخانه ملی ایران برگزار شد، با اشاره به این باور كه باید هر آنچه خدا امر فرموده را پیاده نماییم اظهار نمود: همانطور كه طبابت بر مبنای علل روشن صورت می گیرد مبنای استقامت یك دلیل هم باید بررسی شده و افراد موظفند آنچه درست تر است را انجام دهند.
وی با اشاره به سخن شهید بهشتی در كتاب حق و باطل در خصوص آنكه «اسلام یعنی حق و عدالت» خاطرنشان كرد: ابزار رسیدن به حق و عدالت تقوی است و تقوی هم یعنی حركت بدون خطا؛ حال باید به مسئولان اظهار داشت: چرا حرف هایی كه می زنید محكم نیست و همینطور خاطرنشان كرد كه اگر حق وجود داشته باشد دعوایی وجود ندارد.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: قوه قضائیه، مجلس شورای اسلامی یا بهداشت و درمان هر كدام بر سر یك سفره نشسته اند و مردم هم بر سر یك سفره، این در حالیست كه همه باید بر سر یك سفره بنشینند و اگر انصاف را رعایت نماییم دعوایی هم نخواهیم داشت.
پزشكیان در انتها تصریح كرد: مهمترین مسئله وحدت و انسجام و اجرای عدالت و حق است.1397/12/08
15:48:15
5.0 / 5
4600
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما