ستاری در دانشگاه هرمزگان:

پژوهش باید برمبنای نیاز بومی تعریف شود، اقتصاد دانش بنیان، شكوفاكننده ظرفیت های بومی هرمزگان است

پژوهش باید برمبنای نیاز بومی تعریف شود، اقتصاد دانش بنیان، شكوفاكننده ظرفیت های بومی هرمزگان است مطب نما: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینكه تعامل دانشگاه و جامعه باید دوسویه و مساله محور باشد، اظهار نمود: اقتصاد دانش بنیان، شكوفاكننده ظرفیت های بومی استان است و كسب وكاری كه بر اساس این اقتصاد شكل بگیرد، توسعه درون زا را به ارمغان می آورد.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، ستاری بامداد امروز در دانشگاه هرمزگان اضافه كرد: تعامل دانشگاه و جامعه بایددوسویه و مساله محور باشد.
وی اشاره كرد: جامعه باید به باور كارآمدی پژوهش برسد و دانشگاه، باید با نوآوری و سامان دادن پژوهش های همراه با نیاز جامعه، این تعامل را مؤثر كند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور بیان كرد: ماندگاری صنایع، همسو و سازگار با بوم استان است و پژوهش باید برمبنای نیاز بومی تعریف شود.
ستاری افزود: استارتاپ ها، به خصوص آن هایی كه در حوزه خدمات هستند، با همین رویكرد مشتری و نیازمحوری، ارزش آفرین شده اند.
وی اشاره كرد: استارتاپی كه بخواهد خدمتی را به یك شهروند عرضه نماید، نیازمند محیطی مساعد برای میدان دادن و اجرایی كردن ایده خود است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینكه پارك های علم وفناوری، مراكز رشد و شتابدهنده ها از این جهت حائز اهمیت هستند، اظهار نمود: صندوق پژوهش و فناوری استان هرمزگان، سازوكاری است كه تخصیص اعتبار و پشتیبانی از نوآوری ها و ایده های خلاق را راهبری می كند.1397/11/29
15:23:25
5.0 / 5
4529
تگهای خبر: خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما