سومین رویداد ملی اینوتك سلامت 14 تیر برگزار می گردد

سومین رویداد ملی اینوتك سلامت 14 تیر برگزار می گردد مطب نما: تهران- سومین رویداد ملی «اینوتك سلامت» مهمترین رخداد كارآفرینی و فناوری حوزه سلامت از 14 تا 16 تیرماه در بوستان گفت و گو تهران برگزار می گردد.


به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، در این رویداد با حضور شركت های نوپا فناور، دانشجویان و تیم های علاقمند به كارآفرینی و دارای ایده، سیاستگذاران و دست اندركاران حوزه سلامت، مدیران موفق شركت های خصوصی و دانش بنیان، شركت ها و نهادهای بازارساز حوزه سلامت، سرمایه گذاران خطرپذیر، خیرین سرمایه گذار، مراكز رشد و پارك های علم و فناوری حوزه سلامت حضور دارند.
تجهیزات پزشكی و توانبخشی، فرصت های كارآفرینی در حوزه امنیت و ایمنی غذایی و فناوری اطلاعات در سلامت از دیگر محورهای این رویداد ملی است.
همچنین كمك به توسعه و بلوغ زیست بوم كارآفرینی در حوزه سلامت از هدف محوری سومین رویداد ملی اینوتك سلامت است.
در معرض قرار دادن و شناساندن قطب های شبكه سازی، ارتباط موثر، تبادل تجربیات و گفتگوی فناوران با سیاستمداران، سرمایه گذاران و مسئولان این حوزه و كمك به بازاریابی و بازارسازی شركت های دارای محصول مستقر در مراكز رشد از اهداف برگزاری این رویداد ملی است.
این رویداد توسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و با همكاری دانشگاه های علوم پزشكی ایران، شهید بهشتی و بهزیستی و توانبخشی از 14 تا 16 تیر ماه 1397 برگزار می گردد.
علمی**1201 **2038**1440


1397/04/04
15:07:39
5.0 / 5
5011
تگهای خبر: پزشك , پزشكی , سلامت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما