مشاور وزیر بهداشت در امور بهداری رزمی

مشاور وزیر بهداشت در امور بهداری رزمی به گزارش مطب نما وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در حكمی نصرالله فتحیان را به عنوان مشاور خود در بهداری رزمی منصوب نمود.به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا و بنابر اعلام وبدا، در متن حكم وزیر بهداشت آمده است:
«جناب آقای نصرالله فتحیان
هشت سال دفاع مقدس، صفحه درخشانی در تاریخ ایران اسلامی است كه نقطه نورانی و مشعشع آن ایثار و فداكاری های نهفته، پنهان و كمتر آشنا در بطن این حادثه عظیم است. مجاهدت های شبانه روزی نیروهای پزشكی، بهداری، پرستاران و امدادگران از جمله فداكاری های كمتر روایت شده در تاریخ حماسه و ایثار این سرزمین است كه اكنون لازم است با بازیابی و بازخوانی این چكامه های گرد و غبار گرفته از ایام، آنها را چون صفحه های نور در منظر و نگاه عموم قرار دهیم.
با عنایت به ضرورت چنین رسالتی بزرگ و مهم و نظر به سوابق درخشان و موثر شما در بهداری دفاع مقدس، بدینوسیله جنابعالی را به عنوان مشاور اینجانب در بهداری رزمی منصوب می نمایم تا با هماهنگی معاونت امور اجتماعی نسبت به موارد ذیل اقدام نمائید:
- ثبت و حفظ آثار بهداری در دوران دفاع مقدس و تبیین و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در حوزه سلامت با همكاری و هماهنگی دستگاههای مسئول.
- تشكیل كارگروه مشترك بهداری رزمی با حضور كلیه معاونت ها و ادارات كل مرتبط با این وزارت و دانشگاه های علوم پزشكی و نیروهای مسلح.
- تقویت همكاری فیمابین" موسسه ثبت وحفظ بهداری رزمی دفاع مقدس" با این وزارت و دانشگاه های علوم پزشكی.
- برگزاری جشنواره بهداری رزمی و تقدیر از رزمندگان و خانواده های معظم شهداء، همراه با تهیه و تدوین آثار هنری شامل سریال، فیلم سینمایی، مستند با هماهنگی دانشگاه های علوم پزشكی مراكز استان جهت ارتقاء روحیه ایثارگری در جامعه پزشكی.
موفقیت روز افزون شما را از خداوند حكیم و علیم خواستارم. «

 

1396/06/05
18:09:48
5.0 / 5
5774
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما