صالحی خبر داد

معرفی ۶۵ همکار صنعتی برتر در حوزه جامعه و صنعت

معرفی ۶۵ همکار صنعتی برتر در حوزه جامعه و صنعت مطب نما: به گزارش مطب نما، معاون پژوهشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از معرفی ۶۵ همکار صنعتی برتر در حوزه جامعه و صنعت در سال ۱۴۰۱ اطلاع داد.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، رسالت اصلی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در تحقق اقتصاد مقاومتی، رفع نیازها و مشکلات داخلی و بی نیاز کردن کشور از وابستگی علمی و تخصصی است. این مورد تنها از راه گسترش منطقی و سیستماتیک ارتباط دانشگاه، پژوهشگاه و مراکز آموزش عالی با جامعه و صنعت امکان پذیر خواهد بود.
دکتر پیمان صالحی در این خصوص اظهار نمود: با عنایت به نقش پژوهش و تاثیرگذاری دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در توسعه جوامع، ضرورت ارتباط این سازمان ها با همکاران صنعتی و دستگاههای اجرایی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در همین راستا و برای توسعه بیشتر از پیش فعالیتهای مشترک با همکاران صنعتی و دستگاههای اجرایی در سال ۱۴۰۱، تعداد ۶۵ همکار صنعتی از دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور بعنوان همکاران صنعتی برتر انتخاب و از آنها تقدیر گردید.
وی ادامه داد: همینطور جهت مستندسازی تجارب این همکاران، کتابی هم با عنوان همکاران صنعتی و اجرایی برتر در همکاری با دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور از جانب دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۴۰۱ انتشار یافته است.
به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، کتاب همکاران صنعتی و اجرایی برتر در همکاری با دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور از راه بخش کتاب ها و گزارش ها در سامانه ساجد قابل مشاهده و دانلود است.1401/11/09
13:27:18
5.0 / 5
191
تگهای خبر: آموزش , دستگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما