جانشین رئیس ستاد هفته پژوهش و فناوری استان البرز تاكید كرد

ضرورت نقش آفرینی دستگاه های اجرائی البرز در برگزاری هفته پژوهش و فناوری

ضرورت نقش آفرینی دستگاه های اجرائی البرز در برگزاری هفته پژوهش و فناوری به گزارش مطب نما، البرز جانشین رییس ستاد هفته پژوهش و فناوری استان البرز با تأکید بر استفاده حداکثری و پای کار آمدن تمامی ظرفیت دستگاه های اجرائی در پربارتر برگزار شدن این هفته اثرگذار اظهار داشت:   دستگاه های اجرائی حضور پررنگ در هفته پژوهش داشته باشند.به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، کاوه حدادپور در جلسه ستاد بزرگداشت هفته پژوهش استان البرز که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به این که دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به عنوان دبیر ستاد هفته پژوهش انتخاب شده است، انتظار می رود سایر دانشگاه ها و ارگان ها همکاری لازم را به عمل آورند تا برنامه های هفته پژوهش بهتر از سالهای قبل اجرا شود.

وی اضافه کرد: در امتداد برگزاری پربار هفته پژوهش، کلیه دستگاه های اجرائی استان با پشتیبانی از برگزاری رویدادهای فناورانه و پژوهش محور ملزم به برنامه ریزی و همکاری لازم هستند.

حدادپور اشاره کرد: استفاده از ظرفیت صدا و سیما و امکانات شهرداری کرج و سایر شهرداری تابعه استان برای اطلاع رسانی به شهروندان با همکاری دبیرخانه هفته پژوهش در دستور کار قرار گیرد.

معاون استاندار نقش پژوهش در توسعه همه جانبه را برجسته عنوان نمود و اظهار داشت: پژوهش موتور محرکه توسعه در همه حوزه ها است.

کلانتری رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، نیز اظهار داشت: ستاد هفته پژوهش شاکله و زیرمجموعه هایی دارد که احکام هریک از اعضا صادر گردیده است.

وی اضافه کرد: ستاد هفته پژوهش استان از سه بخش جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری با مسئولیت دانشگاه آزاد اسلامی، جشنواره دانش آموزی با دبیری اداره کل آموزش وپرورش استان و جشنواره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری با دبیری پارک علم و فناوری استان می باشد که هر یک از این مجموعه ها دارای شرح وظایف مشخص در دستورالعمل برگزاری ستاد هستند و با اهمیت ترین وظیفه ایجاد دبیرخانه می باشد تا روند اجرائی برنامه ها ساماندهی گردد.

دبیر ستاد هفته پژوهش و فناوری استان البرز اظهار داشت: عناوین و افرادی که طبق بخشنامه و دستورالعمل باید مشخص و معرفی گردند عبارتند از پژوهشگران برتر، فناوران برتر، ایده های برتر، دانش آموزان برتر، معلمان برتر که علاوه بر اینها پیشنهاد می شود کمی فراتر از بخشنامه عمل نموده و عناوینی از قبیل پژوهش برتر، مقاله برتر، کتاب برتر، پایان نامه برتر، نشریات علمی برتر، قطب علمی برتر، انجمن های علمی برتر، مرکز رشد برتر، واحدهای فناور برتر، مدیران برتر فناوری، مدیران برتر پژوهشی نیز علاوه بر ۶ مورد بخشنامه اضافه گردد و به جهت این که استان البرز به عنوان قطب علم و فناوری شناخته شده است جمعا ۱۸ عنوان برتر لحاظ و مورد تشویق قرار گیرد.

منبع:

1401/08/28
10:41:18
5.0 / 5
354
تگهای خبر: آموزش , دستگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما