فوت ۷۴ هموطن دیگر

فوت ۷۴ هموطن دیگر مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام نمود: در 24 ساعت گذشته، 74 بیمار مبتلا به کووید19 در کشور جان خودرا از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 142 هزار و 134 نفر رسید.


به گزارش مطب نما به نقل از خبرگزاری ایرنا از وبدا، از روز گذشته تا امروز ۱۱مرداد ۱۴۰۱ و برمبنای معیارهای قطعی تشخیصی، ۹۳۵۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۴۳۱ نفر از آنها بستری شدند.
مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۴۱۰ هزار و ۷۵ نفر رسید. تا کنون هفت میلیون ۸۴ هزار و ۶۵۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.
۱۳۱۳نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۳ میلیون و ۲۶۷ هزار و ۲۹۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.
تا کنون ۶۴ میلیون و ۸۰۷ هزار و ۸۱۸ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۱۸۰ هزار و ۵۰۱ نفر دُز دوم و ۳۰ میلیون و ۲۹۵ هزار و ۴۶ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۳ میلیون و ۲۸۳ هزار و ۳۶۵ دُز رسید.
در شبانه روز گذشته ۱۹ هزار و ۵۷۱ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.


اکنون ۱۲۰ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۱۲ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۶۶ شهرستان در وضعیت زرد و ۵۰ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.
به گزارش مطب نما به نقل از خبرگزاری ایرنا، در هفته نخست ماه مرداد بستری های کرونا نسبت به هفته آخر تیر از ۴۱۱۹ نفر به ۷۳۷۶ نفر و تعداد بیماران سرپایی از ۲۸ هزار و ۶۱۷ نفر به ۴۶ هزار و ۱۷۱ بالا رفته است.


1401/05/12
10:15:59
5.0 / 5
226
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما