تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه آزاد و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی

تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه آزاد و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی تفاهمنامه همکاریهای علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بین دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) به امضا رسید.به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، تفاهمنامه همکاریهای علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بین دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) به امضای دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و آیت الله محمود رجبی، رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) رسید.

این تفاهمنامه به منظور تعامل مؤثر و فعال در زمینه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، گسترش همکاریهای علمی و بهره گیری بهینه از تجارب، ظرفیت ها و امکانات طرفین در جهت تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی و شکل گیری تمدن نوین اسلامی منعقد شده است.

توسعه همکاریهای علمی و آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تربیتی دو مجموعه، بهره مندی متقابل از توانایی ها، ظرفیت ها و امکانات یکدیگر و بهره مندی متقابل در ایجاد توسعه ارتباطات و تعمیق مناسبات علمی و فرهنگی بین معاونان، مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) از مهم ترین اهداف انعقاد این تفاهمنامه است.

براساس این تفاهمنامه، همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) شامل محورهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی است.

به منظور اجرای این تفاهم‏نامه، کارگروه مشترک متشکل از نمایندگان دانشگاه آزاد و موسسه امام خمینی (ره) ایجاد می شود تا درمورد برنامه ریزی و اجرای هر یک از مفاد تفاهمنامه تصمیم گیری شود.

طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد در جلسه امضای این تفاهمنامه که ظهر امروز دوشنبه (۳ آبان ماه) در محل مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: پیرو جلسات اخیر، برای برقراری ارتباط میان حوزه و دانشگاه و اقداماتی که برای توسعه اندیشه وحدت حوزه و دانشگاه ضروریست و همینطور استفاده از تجربیات و ظرفیت های مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، این تفاهمنامه تنظیم شد و به امضا رسید که امیدواریم با اقدامات مجدانه که در معاونت علوم انسانی و هنر و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان قم صورت گرفته، بتوانیم در این راستا مؤثر و کارآمد باشیم.

وی در ادامه به تشریح سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد پرداخت و اضافه کرد: این سند در چارچوب برنامه پنج ساله راهبردی عملیاتی دانشگاه آزاد اسلامی و برای تحقق سند دانشگاه اسلامی تدوین شده که در آن، مبحث ارتباط دانشگاه آزاد با حوزه هم دیده شده و بر آن تاکید شده است. این سند یک برنامه اجرایی می باشد که بعنوان نقشه راه، مسیر دانشگاه آزاد اسلامی برای پنج سال آینده را مشخص می کند.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، در نشست امضای این تفاهمنامه، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد و حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن خیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد قم حضور داشتند.

منبع:

1400/08/04
21:49:59
5.0 / 5
275
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما