با موافقت شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی؛

نخستین پژوهشکده تحقیقات صنعت هوایی و هوانوردی در کشور تاسیس می شود

نخستین پژوهشکده تحقیقات صنعت هوایی و هوانوردی در کشور تاسیس می شود به گزارش مطب نما نخستین پژوهشکده تحقیقات صنعت هوایی و هوانوردی در کشور با موافقت شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی تاسیس می شود.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، با مساعدت های ویژه وزیر راه و شهرسازی و ریاست سازمان هواشناسی و با همکاری موثر مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تاسیس نخستین پژوهشکده تحقیقات صنعت هوایی و هوانوردی در کشور در چارچوب سه گروه پژوهشی "۱. مدیریت توسعه دانش و فناوری طراحی و ساخت هواپیمای تجاری ۲. مدیریت توسعه دانش و فناوری تعمیر و نگهداری هواگردها(MRO) ۳. مدیریت توسعه دانش و فناوری حمل و نقل هوایی و فرودگاهی" ذیل مجموعه پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور موافقت به عمل آمد.
به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور، تا پیش از این مجموعه پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور با دارا بودن ۳ پژوهشکده “هواشناسی و علوم جو” در تهران، “اقلیم شناسی و تغییر اقلیم” در مشهد، “هواشناسی آب و کشاورزی” در ایلام در ۱۴ گروه پژوهشی مختلف و همینطور مرکز رشد و نوآوری علوم هواشناسی و علوم جو، اقیانوسی و هوانوردی، به انجام مطالعات و پژوهش های در رابطه با دانش محض هواشناسی و شناخت، گسترش و عرضه سامانه های کاربردی پرداخته است.
منبع:

1400/06/06
00:17:49
5.0 / 5
338
تگهای خبر: آموزش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما