مركز واكسیناسیون خودرویی كرونا با حضور دریادار سیاری

مركز واكسیناسیون خودرویی كرونا با حضور دریادار سیاری به گزارش مطب نما یک مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در استان تهران توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور امیر دریادار سیاری و دکتر زالی فرمانده ستاد مبارزه با کرونا تهران راه اندازی شد.


به گزارش مطب نما به نقل از ارتش، بعد از اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص لزوم ایجاد مراکز جدید واکسیناسیون خصوصا در استان تهران، ارتش جمهوری اسلامی ایران یک مرکز تزریق واکسن در محل دژبان ارتش ایجاد کرد تا گروه های هدف با حضور در این مرکز به صورت خودرویی واکسینه شوند و از شدت شلوغی در مراکز دیگر جلوگیری شود.
این مرکز امروز (یکشنبه) با حضور امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، دکتر زالی فرمانده ستاد مبارزه با کرونا استان تهران و جمعی دیگر از مسؤلان و فرماندهان ارتش رسما راه اندازی شد و از همین امروز هم کار تزریق واکسن به گروه های هدف را شروع کرد.
بر اساس این گزارش، مدتی است که واکسیناسیون گروه های هدف ضد ویروس کرونا در کشور شروع شده و با ورود واکسن های داخلی به چرخه واکسیناسیون در کنار واکسن های وارداتی، روند واکسیناسیون سرعت گرفته است. با این وجود، به تازگی مراکز تزریق واکسن کرونا در بعضی از استان ها همچون تهران به سبب ازدحام مردم بسیار شلوغ شده است. در همین راستا و برای پیشگیری از ایجاد چالش در ادامه روند واکسیناسیون در کشور برای ستاد ملی مقابله با کرونا و مردم، ارتش جمهوری اسلامی ایران یکبار دیگر پای کار آمده و به منظور پیشگیری از ایجاد شلوغی و ازدحام مردم، یک مرکز تزریق واکسن در محل دژبان ارتش راه اندازی نمود.

منبع:

1400/04/28
08:29:12
5.0 / 5
244
تگهای خبر: واكسن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما