دانشگاه علوم توانبخشی اعلام كرد

فراخوان ارسال طرح تحقیقاتی به كمیته تحقیقات دانشجویی

فراخوان ارسال طرح تحقیقاتی به كمیته تحقیقات دانشجویی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی از همه دانشجویان دانشگاه دعوت کرد، جهت عرضه پروپوزال پژوهشی در کلیه محورهای در رابطه با رشته های توانبخشی و سلامت اجتماعی در چارچوب پروپوزال مورد تایید دانشگاه، تا تاریخ ۳۱ مردادماه ۱۴۰۰ اقدام نمایند.به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دانشجویان می توانند یک یا چند پروپوزال در حوزه های توانبخشی و سلامت اجتماعی را جهت بررسی و داوری به کمیته تحقیقات ارسال نمایند.

قالب نوشتن این پروپوزال در سایت دانشگاه، قسمت معاونت تحقیقات و فناوری، در بخش فرم ها و آیین نامه ها موجود است.

براساس این اطلاعیه، طرح ها باید در سامانه پژوهان دانشگاه بارگذاری شود. اعلام نتایج بررسی مدارک ارسالی بعد از طی مراحل ارزیابی پژوهشی، از راه همین سامانه اعلام خواهد شد.

این اطلاعیه اضافه کرد: مقدار بودجه گرنت جهت اجرای پژوهش، برپایه پیشنهاد دانشجو، ملاحظات مالی دانشگاه و اولویت های پژوهشی بررسی، و در سه تا چهار قسط پرداخت خواهد شد.

این گزارش همینطور حاکیست، سقف در نظر گرفته شده گرنت، صدمیلیون ریال (ده میلیون تومان) است، با این وجود در صورتیکه طرح های پژوهشی دانشجویان دارای اهمیت بسیار بالا و کاربردهای مهم درمانی باشد، تلاش هایی برای افزایش گرنت صورت خواهد گرفت.

کمیته تحقیقات دانشجویی متذکر شده است: در صورتیکه دانشجو بیشتر از یک طرح تحقیقاتی داشته باشد، می تواند تمامی طرح ها را جهت بررسی در کمیته تحقیقات ارسال نمایند.

همچنین، درصورتی که تعداد پروپوزال های قابل تایید بالاتر از حدنصاب جهت تخصیص گرنت و تصویب باشد، این پروپوزال ها در فراخوان های آتی (به زودی) بررسی دوباره خواهند شد. طبعا طرح های دانشجویانی که در دوره اول تصویب نشده ( به دلایلی مانند تکمیل سقف پروپوزال ها و... )، در فراخوان های بعدی در اولویت قرار خواهند گرفت.

بنابر اعلام وبدای دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، علاقمندان می توانند برای اطلاعات بیشتر، با کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه تماس بگیرند.

فرم پیشنهاد طرح تحقیقاتی

منبع:

1400/04/04
14:02:15
5.0 / 5
497
تگهای خبر: درمان , سایت , سلامت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما