مدیركل روابط عمومی سازمان بیمه سلامت عنوان كرد

تحول روابط عمومی ها در رابطه با دریافت كنندگان خدمات بواسطه فضای مجازی

تحول روابط عمومی ها در رابطه با دریافت كنندگان خدمات بواسطه فضای مجازی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت اشاره کرد: روابط عمومی های سازمان ها در سالهای اخیر به سمت و سوی تازه ای در حال حرکت هستند که می توان از آن بعنوان تحولی در این حوزه یاد کرد. تحولی که بواسطه فضای مجازی منجر به ایجاد ارتباط مستقیم و گسترده با ذینفعان و دریافت کنندگان خدمات شده است.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، سید مهدی میرشاه ولد در یادداشتی به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی نوشت: تحول روابط عمومی ها مسیری ناگزیر در روزگار تحول رسانه ها شمرده می شود و این مسیر منجر به شفافیت بیشتر و ارتباط موثر با ذینفعان می شود. در سیستم سلامت کشور و به ویژه در حوزه بیمه سلامت، یکی از مهم ترین اقدامات، اطلاع رسانی شفاف، بموقع و گسترده است تا بیمه شدگان بتوانند از آخرین تحولاتی که برای تسهیل امور بیمه شدگان انجام می شود، اطلاع پیدا کنند.
وی افزود: اقدامات موثر سازمان بیمه سلامت برای تسهیل امور مربوط به بیمه شدگان، وقتی در راه صحیح اطلاع رسانی قرار می گیرد، منجر به تعامل بیشتر با ذینفعان و ارائه دهندگان خدمات شده و همین طور بیمه شدگان نیز می توانند بموقع از این تحولات آگاه شوند.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت بیان کرد: یکی دیگر از مواردی که باید توسط سازمان هایی مانند سازمان بیمه سلامت مورد توجه باشد، تحولات بین المللی در حوزه های بیمه های درمانی است. نگاه ویژه به اقدامات جهانی در زمینه بیمه های درمانی و ارائه این تحولات بین المللی به مدیران و تصمیم گیران می تواند در راه تصمیم سازی ها موثر باشد.
وی در این یادداشت اضافه کرد: در مجموع می توان اظهار داشت که روابط عمومی های سازمان های دولتی و غیردولتی در سالهای اخیر به سمت و سوی تازه ای در حال حرکت هستند که می توان از آن بعنوان تحولی در این حوزه یاد کرد. تحولی که بواسطه فضای مجازی منجر به ایجاد ارتباط مستقیم و گسترده با ذینفعان و دریافت کنندگان خدمات شده است.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت نوشت: شیوع ویروس کرونا نیز نشان داد که آن چه در جهان امروز بیش از هر چیزی اهمیت دارد، ارتباطات گسترده و بموقع است. اتفاقی مهم که از مسیر رسانه ها و روابط عمومی ها می گذرد و در این راه نقش دانش و تجربه های بین المللی در اقدامات بموقع در نظام سلامت، اهمیت زیادی دارد.
بنابر اعلام پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت، میرشاه ولد بیان کرد: ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی به همکاران سازمان بیمه سلامت، این روز را به همه افرادی که در روابط عمومی های سازمان ها و وزارتخانه ها بطور شبانه روزی فعالیت می نمایند، تبریک می گوییم و امیدواریم که مسیر سخت مبارزه با بیماری کووید ۱۹ بواسطه اطلاع رسانی مناسب و ارائه آموزش های بموقع، برای جامعه سهل تر شود.1400/02/28
14:10:14
5.0 / 5
705
تگهای خبر: آموزش , بیمار , بیماری , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما