فراخوان ارسال مقاله از طرف فصل نامه سلامت در حوادث و بلایا

فراخوان ارسال مقاله از طرف فصل نامه سلامت در حوادث و بلایا فراخوان انتشار مقاله در فصلنامه «سلامت در حوادث و بلایا»  (Health in Emergencies and Disasters Quarterly)  دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، منتشر گردید.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، دکتر شکوفه احمدی؛ مدیر اجرائی این مجله، درباره مشخصات و فراخوان مجله اظهار داشت: این مجله که بر طبق مصوبه یکصد و چهاردهمین کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور، از پاییز سال 2015 میلادی دارای درجه علمی - پژوهشی است، آنلاین بوده و در هر سال، چهار شماره به زبان انگلیسی منتشر نموده و در پایگاه های زیر نمایه می شود:
Doaj (Directory of Open Access Journals); Index Copernicus; BASE (Bielefeld Academic Search Engine); Ingenta Connect; ISC; Committee on Publication Ethics (COPE); Index Medicus for the Eastern Mediterranean Region (IMEMR); Hinari; J-Gate Plus; Scillit; IranMedex; SID; Google Scholar; Researchgate; Academia; CiteULike; Linkedin; Magiran; Mendeley; Ricest
بگفته احمدی، با این فراخوان، از همه پژوهشگران، اعضای هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی دعوت شده است تا در صورت تمایل مقالات پژوهشی اصیل، مروری، مطالعه موردی، مروری و نامه به سردبیر خودرا در زمینه های در رابطه با حفظ و ارتقای سلامت در حوادث و بلایا، جهت چاپ به این نشریه ارسال نمایند.
وی متذکر شده است که جهت سهولت بیشتر، مقالات به هر دو زبان فارسی و انگلیسی پذیرفته می شوند. در مورد مقالاتی که به زبان فارسی در سایت ثبت شوند، بعد از اختتام روند داوری و ستاندن پذیرش، نسبت به ترجمه انگلیسی بصورت رایگان اقدام خواهد شد. اعلام نتایج اولیه داوری مقالات بعد از حداکثر دوهفته و تعیین وضعیت پذیرش مقاله بعد از حداکثر یک ماه خواهد بود و همه فرایندهای داوری، ترجمه و چاپ در این مجله رایگان است.
تنها مقالاتی که بوسیله بخش Online submission پایگاه ارسال شوند، جهت بررسی، داوری و چاپ در دست اقدام قرار می گیرند.
بنابر اعلام دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند بوسیله آدرس ها و شماره های زیر، با دفتر مجله تماس بگیرند.
وبسایت: http: //hdq.uswr.ac.ir
ایمیل: hdq@uswr.ac.ir; hdq2013@gmail.com
تلفن: 92-22180083 (21 98+) داخلی 2829 و یا شماره مستقیم 71732829 – 0211400/02/21
22:13:16
5.0 / 5
540
تگهای خبر: پذیرش , پزشك , پزشكی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما