به مطب نما اعلام شد

جلسه اورژانسی برای تصمیم گیری درباره وضعیت قرمز پایتخت

جلسه اورژانسی برای تصمیم گیری درباره وضعیت قرمز پایتخت معاون درمان ستاد کرونای استان تهران با اشاره به برقراری وضعیت قرمز کرونا در استان تهران، اظهار داشت: هم اکنون 4400 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های تهران بستری هستند و روزانه حدودا 5700 مورد مراجعه به بیمارستان ها و مراکز درمانی را شاهد می باشیم که روزانه 1000 نفر بستری می شوند.


دکتر نادر توکلی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به قرمز شدن وضعیت کرونا در استان تهران، اظهار داشت: به دنبال بروز این وضعیت در استان تهران، امروز ( ۱۶ فروردین) جلسه ای با روسای بیمارستان های استان داریم که تصمیمات جدیدی برای توسعه تخت ها بگیریم.
وی درباره تمهیدات و اعمال محدودیت های احتمالی، اضافه کرد: از طرف دیگر با قرمز شدن وضعیت تهران جلسه اورژانسی با استانداری گذاشته شده است که جزئیات و تصمیمات جدید آن امروز بعدازظهر ابلاغ خواهد گردید.
توکلی افزود: تصمیمات در وضعیت قرمز شامل منع تردد و فعالیت مشاغل گروه ۳ و ۴، دورکاری ادارات به شکل یک سوم حاضر در محل کار و دو سوم در منزل و کاهش ساعت کاری و... است.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا درباب لغو طرح ترافیک هم ممکنست تصمیمات جدید گرفته شود یا خیر؟، اظهار نمود: امروز دراین زمینه در جلسه با استانداری صحبت می نماییم در این مورد فعلا پیشنهاد مشخصی از طرف ما ارائه نشده است.
معاون درمان ستاد کرونای استان تهران در خاتمه اشاره کرد: هم اکنون ۴۴۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های تهران بستری هستند و روزانه حدودا ۵۷۰۰ مورد مراجعه به بیمارستان ها و مراکز درمانی را شاهد می باشیم که روزانه ۱۰۰۰ نفر بستری می شوند.1400/01/16
11:28:53
5.0 / 5
923
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما