دبیر ستاد كرونا استان بوشهر:

هر گونه جشن عروسی، مراسم فاتحه و دورهمی باید سریعا ممنوع شود

هر گونه جشن عروسی، مراسم فاتحه و دورهمی باید سریعا ممنوع شود به گزارش مطب نما بوشهر دبیر ستاد کرونا استان بوشهر اظهار داشت: این یک اخطار جدی است، هر گونه مراسم شامل جشن عروسی، مراسم فاتحه و دورهمی باید سریعا ممنوع شود.


سعید کشمیری با اشاره به اینکه تعداد بیماران بستری در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر به ۱۴۰ نفر افزایش یافته، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹ بیمار جدید در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری شده اند که از این تعداد ابتلای ۱۷ مورد به کرونا قطعی است.
وی درباره بیماران بستری در بخش های ویژه چنین اظهار داشت: هم اکنون ۱۷ بیمار در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند که از این تعداد ۷ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: خوشبختانه در شبانه روز گذشته ۴۰ بیمار هم باحال عمومی خوب از بیمارستان های استان بوشهر ترخیص شده اند.
کشمیری با اشاره به اینکه از آغاز انتشار کرونا تابحال ۸۹۴ هم استانی جان خویش را به علت مبتلا شدن به کرونا از دست داده اند، اظهار داشت: امروز یک نفر از هم استانی های عزیزمان، خانمی ۷۹ ساله که دارای بیماری زمینه ای دیابت، فشارخون و بیماری مزمن مغزی بود را بر اثر مبتلا شدن به کرونا از دست دادیم.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر تصریح کرد: از آغاز انتشار کرونا تابحال ۲۳۰۹۳ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده اند.
وی ادامه داد: هر گونه مراسم شامل جشن عروسی، فاتحه، مهمانی و دورهمی سریعاً باید ممنوع شود این یک اخطار جدی است.
منبع:

1400/01/10
23:26:52
5.0 / 5
971
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما