اخطار موج سوم كرونا در آلمان و تاكید بر رعایت دستورالعملها

اخطار موج سوم كرونا در آلمان و تاكید بر رعایت دستورالعملها به گزارش مطب نما وزیر بهداشت آلمان ضمن اشاره به افزایش مجدد موارد مبتلا شدن به کووید-۱۹ بر احتیاط هر چه بیشتر تاکید نمود.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، وزیر بهداشت آلمان روز گذشته (یکشنبه) خواهان احتیاط بیشتر در مقابل کروناویروس شد چون که موارد جدید مبتلا شدن روند افزایشی پیدا کرده و این در شرایطی است که مدارس سراسر کشور هم برای بازگشایی آماده می شوند.
وی ادامه داد: شاهد آن هستیم که آمار مبتلایان مجدد رو به افزایش است. این مورد آزاردهنده است و عدم اطمینان در مورد بیماری و روند کنترل آنرا به دنبال داشته است. بنابراین احتیاط، انجام تست تشخیصی و واکسیناسیون باید برای هدایت در مسیری که در آن قرار داریم ادامه یابد.
از ماه نوامبر محدودیتهایی در آلمان اعمال شد که باعث کاهش موارد مبتلا شدن به کروناویروس طی هفته های اخیر شد. اما آمار مبتلا شدن در ایام اخیر روند صعودی پیدا کرده و حتی در ایام اخیر اندکی افزایش یافته که شیوع کروناویروس انگلیسی عامل این افزایش اعلام شده است.
به گزارش مطب نما به نقل از مدیکال اکسپرس، کارشناسان اخطار داده اند که احتمال آغاز موج سوم کروناویروس در آلمان وجود دارد و این درحالیست که ۱۶ ایالت این کشور برخی محدودیتهای کرونایی اعمال شده را تسهیل کرده اند.
منبع:

1399/12/04
13:35:05
0.0 / 5
991
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما