مهلت ارسال مقاله به كنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید

مهلت ارسال مقاله به كنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید، ۱۲ تا ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ به صورت غیرحضوری انجام می شود.به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید، توسط انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران (SMEIR) و با همکاری انجمن ساخت و تولید انگلستان (IManf) و همکاری و حمایت کانون دانش آموختگان و اساتید دانشکده مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران (کادمان)، ۱۲ تا ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

روش های شکل دهی، ماشین کاری سنتی و مدرن، ساخت و تولید مواد مرکب، پلاستیک ها و لاستیک ها، طراحی و ساخت به کمک کامپیوتر، مکاترونیک، رباتیک و اتوماسیون در تولید، آزمون های غیر مخرب، روشهای اتصال دهی (جوشکاری، اتصالات چسبی و …)، روشهای ساخت افزودنی، طراحی قید و بند، رویکردهای نوین در ساخت و تولید (بیو، نانو و میکرو)، ریخته گری، عملیات حرارتی و متالورژی در تولید، سیستم های تولید صنعتی و رویکردهای صنعتی (ساخت یا طراحی یک قطعه یا تجهیز یا فرآیند خاص)، محورهای این همایش هستند و پژوهشگران می توانند مقالات خویش را تا تاریخ ۲۷ بهمن ماه به دبیرخانه این همایش ارسال نمایند.

این همایش شامل عرضه مقالات پژوهشی و صنعتی، میزگردهای تخصصی، سخنرانی کلیدی توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی و کارگاه های آموزشی تخصصی خواهد بود.

دکتر بهنام داوودی، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران، دبیر هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید است.

بدینوسیله از کلیه اساتید، دانشجویان، صنعتگران و پژوهشگران دعوت می شود تا با عرضه مقالات علمی و دستاوردهای صنعتی و پژوهشی خود در زمینه های مختلف مهندسی ساخت و تولید با این همایش همکاری و در برگزاری هرچه بهتر آن سهیم باشند. همینطور از محققان و صنعتگران دعوت می شود تا با عرضه ایده ها، مشکلات و چالش های صنعت به صورت مقالات کوتاه در تحکیم ارتباط بین صنعت و دانشگاه تلاش کنند.

بنا بر اعلامروابط عمومی وزارت علوم، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشترمی توانند به آدرس وبسایت همایش به نشانی http: //icme2021.iranjme.ir/ رجوع کنند.
1399/11/27
14:22:34
0.0 / 5
1044
تگهای خبر: آموزش , تولید , سایت , محققان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما