اخطار كارشناسان ایتالیایی در مورد تزریق واكسن آسترازنكا به افراد بالای ۵۵ سال

اخطار كارشناسان ایتالیایی در مورد تزریق واكسن آسترازنكا به افراد بالای ۵۵ سال به گزارش مطب نما آژانس دارویی ایتالیا نسبت به تزریق واکسن کروناویروس آسترازنکا به افراد بالای ۵۵ سال اخطار داد.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، آژانس دارویی ایتالیا تزریق واکسن کروناویروس آسترازنکا را برای تمامی افراد بزرگسال تایید کرده اما سفارش کرده است که در افراد بالای ۵۵ سال از واکسن های دیگر استفاده گردد.
تصمیم آژانس دارویی ایتالیا یک روز بعد از آن اعلام گردید که اتحادیه اروپا تزریق این واکسن را تایید نمود اما کمیته واکسن در آلمان به علت ابهامات مطرح شده در مورد اثربخشی واکسن کروناویروس آسترازنکا که البته توسط شرکت تولید کننده رد شده، استفاده از آنرا برای افراد مسن و سالمندان سفارش نمی کند.
به گزارش مطب نما به نقل از مدیکال اکسپرس، آژانس دارویی ایتالیا همچون آژانس دارویی اروپا استفاده از واکسن آسترازنکا را برای جلوگیری از بیماری کووید-۱۹ در افراد بالای ۱۸ سال مورد تایید قرار داده است اما ابهاماتی در مورد اثربخشی این واکسن در افراد بالای ۵۵ سال وجود دارد و بنابراین سفارش شده این واکسن در افراد ۱۸ تا ۵۵ سال که شواهد بیشتری در دست است، استفاده گردد.1399/11/12
14:19:43
0.0 / 5
1025
تگهای خبر: بیمار , بیماری , تولید , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما