استاندار بوشهر:

راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار نمی گردد

راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار نمی گردد بوشهر استاندار بوشهر اظهار داشت: به خاطر شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور، امسال راهپیمایی 22 بهمن ماه برگزار نخواهد شد و همه ویژه برنامه های دهه فجر به صورت مجازی انجام می شود.


عبدالکریم گراوند بامداد امروز در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا، اظهار نمود: باتوجه به وضعیت کنونی استان در مورد بیماری کرونا، نباید گرفتار ساده انگاری و خوش خیالی شویم چونکه بیماری تمام نشده و رفتاری ناشناخته دارد.
وی بیان کرد: طبق گزارش وزارت بهداشت، شاهد خیز آرام بیماری کرونا در بعضی استانها هستیم، پس اگر پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنیم ممکنست در روزهای نوروز باردیگر به محدودیت های مختلف متوسل شویم.
استاندار بوشهر با اشاره به همکاری بسیار عالی مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی، اشاره کرد: مناسب ترین وسیله برای مقابله با ویروس کرونا، زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی است.
گراوند اشاره کرد: اگر می خواهیم اصناف و بازار در روزهای نوروز فعال باشند و همچون سال قبل گرفتار محدودیت و تعطیلی نشوندانتظار داریم بازاریان همچون گذشته نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند.
استاندار بوشهر بیان کرد: فرمانداران، روسای شبکه بهداشت و درمان و بازرسی استانداری همه امکانات برای تداوم نظارت و بازرسی از اصناف و اماکن مختلف را فراهم آورند. ادارات استان برای همکاری جهت دورکاری بیماران خاص، جانبازان شیمیایی برمبنای تشخیص دانشگاه علوم پزشکی همکاری لازم را داشته باشند.
وی با تاکید بر جلوگیری از برگزاری آیین های مختلف با هدف عدم تجمعات، اظهار داشت: می توان از ظرفیت فضای مجازی برای برگزاری جلسات و برنامه ها و یادواره شهدا استفاده نمود. به خاطر شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور، امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه برگزار نخواهد شد و همه ویژه برنامه های دهه فجر به صورت مجازی برگزار می گردد.
عبدالکریم گراوند با اعلان اینکه برگزاری چادر در سواحل استان ممنوع می باشد، اظهار داشت: شهرداران برای جلوگیری از برگزاری چادر در سواحل و پارک های استان اقدام نمایند. باتوجه به سفارش های وزارت بهداشت، ضمن احترام به همه مردم ایران، امسال به خاطر شرایط کرونائی آماده پذیرایی از مسافران نیستیم.
مقام عالی دولت در استان بوشهر افزود: همین طور امکان سرویس دهی به مسافران در پارک ها وجود ندارد پس مسافران عزیز از سفر به بوشهر اجتناب کنند تاپس از ریشه کنی بیماری کرونا، به بهترین شکل میزبان میهمانان گرانقدر از سراسر کشور باشیم.
این مسئول با اعلان اینکه کمرنگ شدن استفاده از ماسک نگران کننده است، اضافه کرد: از اصناف انتظار داریم همه امکانات را برای رعایت پروتکل های بهداشتی فراهم آورند و در استفاده از ماسک پیشگام باشند.1399/11/05
21:39:47
0.0 / 5
1083
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما