علیرضابیگی:

هدف تحریم ها زندگی مردم ایران است

هدف تحریم ها زندگی مردم ایران است یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها اصرار کرد که با وجود ادعاهای بشردوستانه آمریکایی ها هدف تحریم ها زندگی مردم ایران بوده و آثار آن در بخش سلامت و بهداشت مردم کاملا ملموس است.


احمد علیرضابیگی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تاثیر تحریم های آمریکا بر سلامت مردم ایران، بیان کرد: واقعیت این است که تحریم های ظالمانه آمریکایی زندگی و سلامت مردم ایران را هدف قرار داده است. با وجود ادعاهای بشردوستانه ای که آمریکایی ها دارند و مدعی هستند که هدف تحریم ها فقط فعالیت دولت جمهوری اسلامی ایران است اما فشار تحریم ها بر مردم بوده و آثار آن در بخش سلامت و بهداشت مردم کاملا ملموس است.
ایشان سپس اظهار نمود: تحریم های آمریکایی در حوزه مواد غذایی و دارو مستقیما مردم ایران را هدف قرار داده است. اما ما با تاکید بر تکنولوژی های جدید و ظرفیت های داخلی توانستیم این فشار را بر زندگی مردم کاهش دهیم اما واقعیت این است که فشار زیاد بر مردم ایران از طرف آمریکایی ها غیر قابل انکار بوده و ما امروز شاهد سختی بیماران خصوصاً بیماران خاص هستیم.
نماینده مردم تبریز در مجلس اشاره کرد: رفع تحریم های ظالمانه به دست آمریکایی ها است اما خنثی سازی تحریم ها به اهتمام ما باز می گردد. تحریم های حوزه دارویی و مواد غذایی نشان میدهد که چقدر آمریکایی ها پایبند موازین انسانی و بشر دوستانه هستند.
ایشان سپس اشاره کرد: با ادامه این روند اساسا تاریخ درباب رفتار غربی ها خصوصاً در رابطه با اعمال تحریم های ظالمانه مقابل ملت ایران، قضاوت خوبی نخواهد داشت و این سیاست های خصمانه مقابل مردم ایران فراموش نخواهد شد.1399/10/30
11:14:47
0.0 / 5
1058
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما