معاون وزارت بهداشت:

دفترچه تكمیلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت امروز منتشر می شود

دفترچه تكمیلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت امروز منتشر می شود به گزارش مطب نما معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه روز دوشنبه دفترچه تکمیلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد، اظهار داشت: با انتشار این دفترچه در مجموع ۳۸هزار و۹۵۲ نیروی انسانی جدید به دانشگاه های علوم پزشکی کشور افزوده می شود.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا و بنابر اعلام وبدا، سیدکامل تقوی نژاد ضمن اعلام این خبر اضافه کرد: داوطلبان در ۹۹ رشته شغلی برای استخدام در وزارت بهداشت، موسسات وابسته، دانشکده و دانشگاه های علوم پزشکی رقابت خواهند کرد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: آزمون بهمن سالجاری شمولیت قابل توجهی در حوزه تأمین نیروی انسانی دارد، بگونه ای که بیمارستان های تازه تاسیس و فعال، مراکز بهداشتی و درمانی، اورژانس ۱۱۵، سازمان غذا و دارو، ستاد دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان انتقال خون را شامل می شود.

تقوی نژاد، تصریح کرد: سفارش می شود داوطلبان آزمون به متن آگهی استخدامی و جدول مشاغل درج شده در اطلاعیه سازمان سنجش توجه نمایند.

او در آخر خاطرنشان کرد: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت نام اقدام نکرده بودند، ترتیبی اتخاذ گردید که بتوانند تا آخر روز پنج شنبه ۲۵ دی ماه، ثبت نام نمایند.
منبع:

1399/10/23
12:20:47
0.0 / 5
901
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما