یك مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت:

سال سختی در پیش داریم

سال سختی در پیش داریم به گزارش مطب نما یکی از مقامات ارشد سازمان جهانی بهداشت (WHO) اظهار داشت: با وجود آغاز توزیع واکسن کروناویروس شرایط سختی را در سال 2021 میلادی خواهیم داشت.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، "ماریا وان کرخوف" سرپرست فنی برنامه مقابله با کروناویروس سازمان جهانی بهداشت در اظهاراتی اظهار داشت: تصور می کنم سال سختی پیش رو خواهد بود و باید صبر و حوصله داشته باشیم و مسیر خودرا حفظ نماییم.
وی ادامه داد: ماههای اول سال دشوار خواهد بود برای اینکه در خیلی از کشورها مردم به سفارش های ماندن در خانه در تعطیلات سال نو توجه نداشته اند.
سرپرست فنی برنامه مقابله با کروناویروس سازمان جهانی بهداشت اشاره کرد: رفتار مردم در تعطیلات کریسمس و سال نو سه ماه نخست سال ۲۰۲۱ را سخت تر خواهدنمود و سبب افزایش انتقال بیماری، بستری شدن در بیمارستان و مرگ بیماران خواهد شد.
بگفته وی، واکسن چاره سریع مقابله با کروناویروس نیست.
وی اظهار داشت: فکر می کنم روند توزیع واکسن ناامیدکننده و کند است. شش ماه نخست سال برای مردم دردناک خواهد بود برای اینکه آنان فقط به دنبال این هستند که کار واکسیناسیون صورت گیرد و ما نیاز داریم که مردم صبر داشته باشند تا این کار صورت گیرد.
وان کرخوف اشاره کرد که مردم هنوز هم باید از ماسک استفاده کنند، فاصله های اجتماعی را رعایت و از حضور در جمعیت نیز اجتناب کنند.
وی اظهار داشت: در حالی که بعضی از کشورها در آمریکا و اروپا شاهد افزایش موارد مبتلاشدن هستند در استرالیا، نیوزیلند و برخی دیگر از کشورهای آسیایی و آفریقایی شاهد کنترل شیوع ویروس هستیم. کشورهایی بوده اند که این ویروس را بدون واکسیناسیون به زانو در آورده اند.
به گزارش مطب نما به نقل از شبکه خبری سی ان ان، سرپرست فنی برنامه مقابله با کروناویروس سازمان جهانی بهداشت اشاره کرد: این کشورها در انجام تست کروناویروس، قرنطینه بیماران، شناسایی افرادی که با آنان در تماس بوده اند و تشویق افراد به دورکاری و خرید آنلاین موفق تر بوده اند.
منبع:

1399/10/15
14:01:27
0.0 / 5
1114
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما