آمادگی انگلیس برای انجام گسترده ترین برنامه واكسیناسیون تاریخ این كشور

آمادگی انگلیس برای انجام گسترده ترین برنامه واكسیناسیون تاریخ این كشور مطب نما: بیمارستان های انگلیس برای انجام گسترده ترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ این کشور آماده می شوند.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، بیمارستان های انگلیس در حال آماده شدن برای انجام فاز نخست گسترده ترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ این کشور هستند. مقرر است نخستین واکسن کووید-۱۹ روز دوشنبه به بیمارستان های انگلیس فرستاده شود و نخستین تزریق این واکسن از روز سه شنبه آغاز شود.
به جراحی های عمومی در انگلیس گفته شده است که مراکز واکسیناسیون کووید-۱۹ را تا ۱۴ دسامبر مجهز کنند.
پروفسور "استفان پوئیس" مدیر پزشکی نظام سلامت ملی انگلیس (NHS) گفت با وجود پیچیدگی های بسیار زیاد، بیمارستان ها از روز سه شنبه مرحله اول بزرگترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ کشور را آغاز می کنند.
نظام سلامت ملی انگلیس سابقه قوی در انجام برنامه های واکسیناسیون در مقیاس وسیع همچون تزریق واکسن آنفلوآنزا، واکسن HPV و MMR را دارد.
به گزارش اسکای نیوز، همین طور تصاویری از محفظه های نگهدارنده واکسن کروناویروس فایزر- بیون تک در انگلیس انتشار یافته است. این تصاویر در یک مکان امن در انگلیس گرفته شده و لازم است واکسن ها در دمای منفی ۷۰ تا ۸۰ درجه سانتیگراد نگهداری شوند.
منبع:

1399/09/16
20:48:38
5.0 / 5
833
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما