كمك سه میلیاردی شورای شهر اراك به بیمارستان ها

كمك سه میلیاردی شورای شهر اراك به بیمارستان ها به گزارش مطب نما مركزی سخنگوی شورای شهر اراك اظهار داشت: شورای شهر اراك بر طبق وظیفه نظارتی و مسئولیت تعریف شده سه میلیارد تومان به بیمارستان های شهر كمك كرد.


سعید نادری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک در جلسه هفته گذشته صحن علنی شورای شهر و اعلام برخی کمبودهای امکاناتی و تجهیزاتی در حوزه سلامت استان، اظهارکرد: پیرو این کمبودها، مدیریت شهری تصمیم گرفت کمکی به مجموعه بهداشت و درمان اراک داشته باشد تا با خرید قسمتی از تجهیزات مورد نیاز، گام موثری در جهت مقابله با کرونا برداشته شود.
وی با اشاره به بند 18 ماده 80 قانون شوراها که برمبنای آن شوار وظیفه نظارت بر حوزه بهداشت شهر را به عهده دارد، اظهار داشت: شورای شهر اراک براساسه این ماده و باتوجه به وجود کمبودها و مضایق موجود در حوزه بهداشت و درمان شهر تصمیم گرفت به بیمارستان های شهر اراک به جهت تامین اقلام مورد نیاز و تجهیزات کمکی سه میلیارد تومان از محل ماده 15 کمک نماید.
نادری اشاره کرد: در وضعیت کنونی و اپیدمی کرونا تلاش خواهیم کرد که با پشتیبانی از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در امتداد وظایف نظارتی خود قدمی موثر را در جهت مقابله کیفی تر با ویروس کرونا برداشته و از موج سوم سریعتر عبور نماییم.
سخنگوی شورای شهر اراک با اعلان اینکه امید است با همکاری مردم محدودیت هایی که از هفته آتی مدنظر است، موثر واقع شود و با تعداد تلفات کمتر از این موج عبور نماییم، اظهار داشت: از شروع شیوع ویروس کرونا تا حالا مجموعه مدیریت شهری هر اقدامی که در توان داشته به انجام رسانده و کماکان این کمک ها ادامه خواهد داشت و اگر محدودیت های بودجه ای اجازه دهد امیدواریم تا آخر سال باردیگر بتوانیم کمکی به مجموعه بهداشت و درمان شهر اراک داشته باشیم.
منبع:

1399/08/27
13:06:28
5.0 / 5
1165
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما