یك مسئول خبر داد:

میزبانی اراك از نخستین وبینار ملی كرونا

میزبانی اراك از نخستین وبینار ملی كرونا مركزی معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشكی اراك از برگزاری نخستین وبینار ملی كرونا به میزبانی دانشگاه علوم پزشكی اراك در تاریخ های 21 و 22 آبان ماه آگاهی داد.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، برمبنای اعلام علوم پزشکی اراک، دکتر علیرضا کمالی اظهار داشت: هم اکنون کل پژوهش ها در دنیا، بر روی کنترل و پیدا کردن راه درمان بیماری کووید۱۹ متمرکز شده که به همین دلیل در هفته پیش رو (۲۱ و ۲۲ آبان) وبینار ملی کرونا با حمایت وزارت بهداشت در دو اتاق (A و B)برگزار خواهد شد.
وی اضافه کرد: ۶۰ مقاله دریافت شده که از این میان حدود ۱۰ مقاله برای سخنرانی و ۳۰ مقاله نیز برای پوستر گلچین شده اند.
کمالی اشاره کرد: در این وبینار تلاش خواهد شد درباب روش های درمانی و نوین تاثیرگذار، تشخیصی، ویروس شناسی، اپیدمیولوژی، عوارض جانبی بیماری و داروهای موثر بحث و تبادل نظر صورت گیرد.
وی در ادامه ضمن اشاره به اینکه تحقیقات گسترده ای در دنیا در زمینه کنترل و درمان این بیماری در حال انجام می باشد، اشاره کرد: دانشگاه های معتبری چون آکسفورد و کشورهایی مثل ایالات متحده آمریکا، چین، ژاپن، استرالیا، ایران و... تحقیقات گسترده ای دراین زمینه دارند، اما همچنان نتیجه قطعی برای یک واکسن مشخص و معین وجود ندارد و هم اکنون بهترین و مهمترین راه برای مقابله با این بیماری پیشگیری است.
معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اراک در آخر ابراز امیدواری کرد که با انجام تحقیقات گوناگون و به نتیجه رسیدن آنها، بتوان به راهکار مناسبی درباب کنترل و درمان این بیماری دست یافت.
منبع:

1399/08/19
23:24:39
5.0 / 5
1406
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما