تمدید مهلت ارسال مقاله به سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار

تمدید مهلت ارسال مقاله به سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار به گزارش مطب نما مهلت ارسال مقاله به سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار تا آخر آبان ۱۳۹۹ تمدید گردید.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با بیان تمدید مهلت ارسال مقاله تا آخر آبان ماه اعلام نمود: سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار با هدف تبیین و گسترش اخلاق حرفه ای و تحقق دانشگاه اخلاق مدار، در آذر ماه سال ۱۳۹۹ برگزار می گردد.
ترویج فرهنگ مسئولیت پذیری اخلاقی بعنوان بنیادی ترین پایه در اخلاق حرفه ای، تبیین و گسترش اخلاق حرفه ای در سطح دانشگاهیان، عرضه راهکارهای عملی برای تقویت و ترویج اخلاق در میان اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان، ترویج اخلاق در آموزش، پژوهش، فضای مجازی و مسئولیت های اجتماعی نسبت به جامعه و طراحی الگوی مسئولیت پذیری اخلاق دانشگاهی و نقش آفرینی دانشگاه در تعالی اخلاق جامعه را می توان از اهداف برگزاری این همایش برشمرد.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، علاقه مندان می توانند با عنایت به محورهای مبانی، مؤلفه ها و خصوصیت های دانشگاه اخلاق مدار، اخلاق حرفه ای در نظام آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اداری دانشگاه، مسئولیت اخلاقی دانشگاه نسبت به جامعه و راهکارهای عملی رشد اخلاقی دانشگاه، در سامانه ethics.ut.ac.ir ثبت نام کنند.
منبع:

1399/08/06
22:34:27
5.0 / 5
1360
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما