نامه نمایندگان استان مازندران به رئیس جمهور برای بستن جاده های شمال كشور

نامه نمایندگان استان مازندران به رئیس جمهور برای بستن جاده های شمال كشور به گزارش مطب نما یك عضو مجمع نمایندگان استان مازندران از نامه نمایندگان این استان به رئیس جمهور اطلاع داد و اظهار داشت كه در این نامه از رئیس جمهور درخواست شده كه در روزهای تعطیلات پیش رو با اعمال محدودیت های اجازه ورود مسافران را به استان های شمالی كشور ندهند.


محمد علی محسنی بندپی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: مجمع نمایندگان استان مازندران در نامه ای به رئیس جمهور درخواست کرده که با عنایت به تعداد زیاد مسافران در استان های شمالی به خصوص غرب استان مازندران محدودیت های اعمال نماید تا از ورود مسافران جلوگیری شود ما از رئیس جمهور خواستیم که جاده های استان های شمالی کشور را در تعطیلات پیش رو ببندند.
وی ادامه داد: تعداد مسافران در استان های شمالی قابل تخمین نیست به علت مسافت کم از تهران تا استان های شمالی تعداد مسافران بسیار زیاد است ما با استاندار مازندران و مسئولان مربوطه صحبت کردیم و به رئیس جمهور هم نامه نوشتیم تا با اتخاذ تدبیری جلوی ترددها در جاده ها گرفته شود.
این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر فردی مبتلا به کرونا شود پس از دو هفته علائم خویش را نشان داده است این یعنی مسافرانی که امکان دارد ناقل باشند ویروس را با خود به استان دیگر برده و سبب شیوع بیشتر کرونا می شوند.
محسنی بندپی افزود: با عنایت به آمار بالای فوتی ها باید دولت از رفتارهای سلبی برای وادار کردن مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی و سفر نکردن استفاده کنند اگر قرار باشد همین وضعیت ادامه پیدا کند اتفاقات ناگواری رخ خواهد داد.
منبع:

1399/07/23
13:34:33
5.0 / 5
1710
تگهای خبر: بهداشت , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما