آغاز همكاری دانشگاه شهید بهشتی و سازمان صنایع هوایی

آغاز همكاری دانشگاه شهید بهشتی و سازمان صنایع هوایی به گزارش مطب نما باامضای تفاهم نامه همكاری مشترك بین دانشگاه شهید بهشتی و سازمان صنایع هوایی، همكاری این دو نهاد وارد فاز اجرایی شد.


به گزارش مطب نما به نقل از ایسنا، در جریان امضای این تفاهم نامه، دکتر سعدالله نصیری قیداری، رئیس دانشگاه شهید بهشتی؛ با امیرسرتیپ دوم افشین خواجه فرد رئیس سازمان صنایع هوایی؛ ملاقات و گفتگو نمود و در این دیدار، تفاهم نامه همکاری به امضاء دو طرف رسید. طرفین برای همکاری در امور علمی، پژوهشی، آموزشی و اجرایی در زمینه های گوناگون با یکدیگر توافق کردند.
اجرای طرح های پژوهشی و آموزشی مشترک و متقابل، تجهیز آزمایشگاه ها، کارگاه های آموزشی و پژوهشی و بهره برداری متقابل از امکانات طرفین در حوزه های تحقیقاتی، برگزاری همایش، میزگرد و مسابقات علمی و فناوری، ایجاد زمینه همکاری در به کارگیری استادان دانشگاه در چارچوب فرصت مطالعاتی و اجرای رساله های تحصیلات تکمیلی و پسادکتری در جهت رفع نیازها، از اهداف این تفاهم نامه است.
دکتر نصیری و هیئت همراه همینطور از مجموعه توانمندی ها، دستاوردها و تلاشهای پرارزش متخصصان و پژوهشگران در دستیابی به فناوری های صنایع هوایی سازمان صنایع هوایی در فارسکو و پنها بازدید کردند؛ این بازدید با هدف افزایش سطح همکاری ها و تعاملات دانشگاه شهید بهشتی و سازمان صنایع هوایی صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی، دکتر شکری معاون پژوهشی و فناوری، دکتر خادمی مشاور رئیس دانشگاه در امور اجرائی، دکتر قنادپور رئیس دانشکده تکنولوژی های جدید و مهندسی هوافضا، دکتر خیاطیان رئیس پارک علم و فناوری، دکتر میرساجدی معاون پژوهشی دانشکده تکنولوژی های جدید و مهندسی هوافضا، دکتر حقیقی مدیر ارتباط با صنعت و دکتر نوابی عضو هیئت علمی دانشکده تکنولوژی های جدید و مهندسی هوافضا، رئیس دانشگاه را در این بازدید که قریب به چهار ساعت به طول انجامید همراهی نمودند.
منبع:

1399/07/17
13:26:31
5.0 / 5
1868
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما