نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس:

مشكلات بیمارستان 515 تختخوابی رفع شد

مشكلات بیمارستان 515 تختخوابی رفع شد به گزارش مطب نما لرستان نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مشكلات بیمارستان 515 تختخوابی رفع شد.


مهرداد ویسکرمی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: یکی از اشکالات حوزه انتخابیه بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی جایگزین بیمارستان شهدای عشایر بود که به خاطر نوسانات شدید قیمت و مشکلاتی که به وجود آمده بود متوقف شده بود.
وی اشاره کرد: در این راستا بعد از بازدیدی که صورت گرفت مشخص شد باتوجه به گرانی های به وجود آمده بود قرارگاه خاتم با لیست بهای قبلی نمی توانست کار کند و چند جلسه دراین زمینه با قرارگاه خاتم و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی انجام شد.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس اشاره کرد: هفته گذشته به اتفاق دکتر نیکبخت جلسه ای با ساکی معاون توسعه منابع فیزیکی و آمار عمرانی وزارت بهداشت انجام شد که توافقاتی حاصل شد.
ویسکرمی افزود: طرفین قرارداد که یک مثلث بودند هرکدام تعهداتی داشتند؛ یک طرف موسسه شهید رجایی از قرارگاه خاتم بود که قرار شد در هفته جاری اقدامات لازم را برای فعال سازی پروژه انجام دهد؛ امیدواریم به زودی شاهد رونق گرفتن ساخت بیمارستان باشیم.
وی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی نیز قرار شد صورت وضعیت و تعدیل پروژه را انجام دهند و تا هفته آینده نهایی کنند و برای وزارت بهداشت بفرستند.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان صورت وضعیت و تعدیل پروژه را برای ارسال به وزارت متبوع نهایی کرده و بعد از آن لیست املاک مورد تهاتر (توافق دوطرف نسبت به تسویه بدهی و مطالبات) را به مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان به قرارگاه معرفی خواهدنمود.
ویسکرمی عنوان کرد: دفتر توسعه منابع فیزیکی و آمار عمرانی دستور دادند ضریب بالاسری قرارداد ۱ و ۲ به ۱ و ۳ ارتقاء پیدا کند و در سقف ۱۰ درصد نیز آیتم های ضرر ده اصلاح شوند و طوری شود که قرارگاه خاتم هم متضرر نشود.
وی اظهار نمود: امید می رود باتوجه به نگاه مثبت مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به لرستان اقدامات لازم طی یک هفته صورت گیرد چونکه با تکمیل این طرح تحول بزرگی در امکانات پزشکی استان ایجاد خواهد شد.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس اشاره کرد: قرارگاه خاتم مبلغ زیادی بواسطه زیرگذر گلدشت از شهرداری خرم آباد طلب دارد درصورتی پرداخت ۲۰ میلیارد از آنرا در بیمارستان صرف خواهند کرد.
ویسکرمی افزود: امیدواریم که یکی یکی به صورت نقطه زن پروژه های حوزه انتخابیه و استان را دنبال نماییم.
منبع:

1399/06/24
13:59:10
5.0 / 5
1717
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
مطب نما
matabnama.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مطب نما محفوظ است

مطب نما

نزدیکترین مطب به شما